Obserwuj w Google News

Ostaszewska zdradza, dlaczego nie wyszła za mąż: „W Polsce nie wszyscy mogą wziąć ślub”

2 min. czytania
12.11.2022 22:27
Zareaguj Reakcja

Maja Ostaszewska udzieliła ostatnio wywiadu i wyjaśniła, dlaczego nigdy nie zdecydowała się wziąć ślubu z jej partnerem. Gwiazda zdradziła też, jak mogłaby w jej przypadku wyglądać ta ceremonia.

maja-ostaszewska-zdradza-dlaczego-nie-wzieła-slubu
fot. Wojciech Strozyk/East News

Maja Ostaszewska wypowiedziała się ostatnio o instytucji małżeństwa. Aktorka nigdy nie zdecydowała się na ślub, mimo że od lat tworzy udany związek z partnerem. Dlaczego para nie stanęła na ślubnym kobiercu?

Nie było nam to nigdy potrzebne. Nie mówię, że nigdy tego nie zrobię. (…) Buduję z partnerem szczęśliwy związek od 17 lat. Mamy dwójkę dzieci, nastolatków dziś, i jest nam dobrze

- powiedziała Maja w rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post. Gwiazda zdradziła też inne powody rezygnacji ze ślubu i wesela.

Redakcja poleca

Maja Ostaszewska nie zdecydowała się na ślub. Zdradziła powody tej decyzji

Aktorka nie chciała wziąć ślubu, by wyrazić swój sprzeciw i zwrócić uwagę na nierówne traktowanie obywateli.

Kiedy byłam dużo młodsza, to to był też taki mój bunt przeciwko temu, że w Polsce nie wszyscy mogą wziąć ślub

- przyznała, nawiązując do trudnej sytuacji osób ze społeczności LGBT+ w naszym kraju.

Ostaszewska podkreśliła, że nie podjęła decyzji o zamążpójściu też z innego powodu. Zauważyła, że kiedyś za sukces kobiety uważało się jedynie znalezienie męża i posiadanie dzieci, a ona nie chciała wpisywać się w ten stereotyp. Zaznaczyła jednak, że nie jest przeciwniczką instytucji małżeństwa.

Jeśli ludzie się kochają, to ślub jest czymś pięknym i nie jestem absolutnie przeciwniczką ślubów. (…) My zawsze byliśmy zajęci innymi sprawami, nie było to nam potrzebne

- podsumowała Ostaszewska i przyznała, że gdyby zdecydowała się na ślub, postawiłaby na kameralną ceremonię.