Obserwuj w Google News

Opozda wbiła szpilę Królikowskiemu? „Karma nigdy nie gubi adresu”

2 min. czytania
20.02.2023 19:36
Zareaguj Reakcja

Joanna Opozda zareagowała na medialne doniesienia o zatrzymaniu przez policję Antoniego Królikowskiego. Aktorka w wymowny sposób skomentowała wybryki byłego partnera. W komentarzach solidaryzowali się z nią fani, nie szczędząc złośliwości pod adresem Królikowskiego.

opozda-wbiła-szpilę-królikowskiemu-karma-nigdy-nie-gubi-adresu
fot. Piotr Molecki/East News, VIPHOTO/East News

Joanna Opozda ma za sobą trudny czas. Antoni Królikowski porzucił ją krótko po ślubie, jeszcze gdy była w ciąży z ich synem, Vincentem. Aktor wdał się w romans z tajemniczą Izabelą, prawniczką i sąsiadką Joanny. Później Opozda poinformowała, że były partner uchyla się od płacenia alimentów. Wkrótce zainteresowała się nim prokuratura. Z kolei niedawno skontrolowała go policja. Królikowskiego zatrzymano pod zarzutem posiadania narkotyków i zabrano mu prawo jazdy. Joanna Opozda w wymowny sposób skomentowała kolejną aferę ojca jej syna.

Redakcja poleca

Joanna Opozda reaguje na zatrzymanie Antoniego Królikowskiego. „Karma wraca z podwójną siłą”

Celebrytka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, któremu towarzyszy piosenka Taylor Swift „Karma”. Choć Joanna nie zdecydowała się podpisać fotografii, tekst utworu wydaje się wystarczającym komentarzem.

- Opowiadasz bzdury, tak dla zabawy. Uzależniony od zdrady. Boisz się spojrzeć w dół, bo jeśli się ośmielisz, to zobaczysz blask wszystkich, których spaliłeś, żeby się tam dostać (...) Karma jest moim chłopakiem, karma jest bogiem, karma jest jak bryza we włosach podczas weekendu, karma to odprężająca myśl. Zazdrościsz, że nie dla ciebie? - śpiewa w tle Taylor Swift.

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Fani Opozdy jednoznacznie zrozumieli przekaz aktorki.

- Asiu, masz wielkie szczęście. Nie musiałaś robić nic, aby Twój eks zapłacił za upokorzenia, jakich doznałaś. On sam kopie pod sobą, nawet nie dołki, tylko jeden wielki dół. Trzymacie się ciepło z Vinim.

- Piosenka pasuje do okoliczności.

- Prawidłowo. Smacznej kawusi... karma udusi.

Zobacz także: „Smacznej kawusi. Je**ć kapusi”. Partnerka Królikowskiego skomentowała jego zatrzymanie

- Karma nigdy nie gubi adresu.

- Kto krzywdzi innych, na końcu krzywdzi sam siebie. Jak ktoś jest palan..m to sam sobie biedę znajdzie, nie trzeba mu pomagać.

- Karma. Mówią, że wraca z podwójną siłą - pisali w komentarzach obserwatorzy Joanny.

Myślicie, że Antoniego Królikowskiego rzeczywiście dopadła karma i teraz płaci za swoje złe uczynki?