Obserwuj w Google News

Opozda miażdży Królikowskiego i jego ukochaną. „Kłamiesz, manipulujesz faktami”

2 min. czytania
11.03.2023 09:29

Joanna Opozda nieoczekiwanie opublikowała wpis, w którym uderza w Antoniego Królikowskiego i jego nową ukochaną. Aktorka kompletnie nie przebierała w słowach. Wcześniej aktor posądził ją o utrudnianie leczenia medyczną marihuaną.

Joanna Opozda Antoni Królikowski
fot. VIPHOTO/East News, TRICOLORS/East News

Joanna Opozda nigdy tak mocno nie zareagowała, jeśli chodzi o Antoniego Królikowskiego. Aktorka usunęła już mocny wpis, który nagle pojawił się w środku nocy. Przypomnijmy, że Antek Królikowski opublikował na Instagramie oświadczenie oraz zdjęcie swoich policyjnych zeznań. Wspomniał w nich właśnie o Joannie Opoździe.

- Do lutego 2022 roku leczenie marihuaną było dla mnie bardzo utrudnione, z uwagi na dezaprobatę mojej ówczesnej partnerki, która traktowała marihuanę tak samo, jak twarde narkotyki czy alkohol – zeznawał Antek Królikowski.

Zobacz także:  Joanna Opozda opowie o rozstaniu z Antonim Królikowskim? „To będzie długi wywiad”

Joanna Opozda miażdży Antka Królikowskiego

Według Królikowskiego para nawet zawarła umowę – za każdorazowe wykrycie THC u aktora, ten miał płacić 15 tys. „kary”. Zrobił to trzykrotnie. Wspomniał także, że dopiero po rozstaniu z Joanną Opozdą mógł zacząć leczyć się regularnie medyczną marihuaną, co miało też poprawić stan zdrowia.

Joanna Opozda musiała poczuć się mocno zirytowana wyznaniami Antka Królikowskiego. Opublikowała dłuższą wiadomość skierowaną do byłego ukochanego. Jej treść przytacza „Super Express”, bowiem po wpisie nie ma już śladu.

- [...] to, że mieszasz mnie znowu w te rozgrywki i upubliczniasz, w jaki sposób starałam się walczyć z twoim nałogiem, że robiłam ci testy i ty już dobrze wiesz, że nie chodziło o marihuanę... to już jest inna sprawa – napisała Joanna Opozda. Potem ujawniła, jak wygląda sytuacja pomiędzy Antkiem Królikowskim a synem pary, Vincentem.

- Syna nie widziałeś ponad 3 miesiące. Alimentów dalej nie płacisz. Mieszasz mnie co chwila z błotem, kłamiesz, manipulujesz faktami, próbujesz mnie dyskredytować, opowiadając bajki, kiedy ja wychowuję i utrzymuję naszego syna. Nie interesujesz się naszym dzieckiem, a ja nie interesuję się tobą. Mam co robić. Naprawdę staram się nie zaprzątać sobie tobą głowy – cytuje „Super Express”.

Redakcja poleca

Joanna Opozda zaznacza, że życzy Antoniemu dobrze, ale aktualnie nie obchodzi jej ani aktor, ani jego „medyczne skręty”. Wszystkimi sprawami zajmują się prawnicy, a „niech sąd zadecyduje, co dalej”. Później było tylko ostrzej. Joanna Opozda pisała o niszczeniu jej osoby.

- A ty, skoro nie pomagasz, nie utrudniaj nam życia. Robisz to od samego początku, nieustannie, również poza mediami knujesz za moimi plecami i robisz takie świństwa, że naprawdę zastanawiam się, co ty chcesz osiągnąć? Czy do ciebie dociera, że największą krzywdę robisz swojemu własnemu synowi? Czy naradzając się tam z Izką jak mnie zniszczyć, bierzecie pod uwagę, że niszczycie przede wszystkim dziecko? - wytykała aktorka.

RadioZET.pl/Se.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl