Obserwuj w Google News

Omenaa Mensah o związku z Rafałem Brzoską. Nie uwierzycie, co podpisali u notariusza

2 min. czytania
07.06.2023 08:47

Omenaa Mensah odwiedziła „Dzień Dobry TVN” i zdradziła kulisy organizacji kontrowersyjnego balu charytatywnego. W porannym programie TVN towarzyszył jej partner, Rafał Brzoska. Celebryci opowiedzieli o łączącym ich uczuciu.

omenaa-mensah-o-związku-z-rafałem-brzoską-nie-uwierzycie-co-podpisali-u-notariusza
fot. Paweł Wodzyński/East News

Omenaa Mensah znalazła się w centrum zainteresowania, gdy media zrelacjonowały jej bal charytatywny. Mimo że celebryci zebrali na Wielkiej Akcji Charytatywnej 28 milionów złotych, internauci nie zostawili na organizatorach suchej nitki. - Targowisko próżności. Cyrk i parada zakłamania - grzmieli w sieci obserwatorzy Omeny. Gwiazda zdążyła już odpowiedzieć na krytykę i postraszyć niezadowolonych prawnikami. Prezenterka nie wydaje się przejmować negatywnymi komentarzami. Zamiast tego postanowiła opowiedzieć o organizacji balu i jej związku z Rafałem Brzoską. Jak wyglądała historia ich miłości?

Redakcja poleca

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska o początkach związku. „Nie mieliśmy nic”

Gwiazdy poznały się w 2014 roku, gdy Omenaa Mensah poszukiwała przedsiębiorcy, który wsparłby jej inicjatywę budowy szkoły w Ghanie. Na jej drodze pojawił się Rafał Brzoska, a między współpracownikami szybko zrodziło się uczucie.

W rozmowie z prowadzącymi „ Dzień Dobry TVN” prezenterka wyznała, że już 40 sekund wystarczyło, by zrozumiała, że Brzoska to mężczyzna jej życia. Choć można w tym przypadku mówić o miłości od pierwszego wejrzenia, celebryci potrzebowali odrobiny czasu, by powiedzieć o swoich uczuciach. - Żeby dać sobie wzajemnie do zrozumienia, że to jest „to”, myślę, że miesiąc - powiedział przedsiębiorca.

W śniadaniowym programie TVN zakochani wspominali, jak wyglądały początki ich miłości. Zdaniem celebrytów, poznali się, gdy byli praktycznie bez pieniędzy, a Rafał nie miał nawet zdolności kredytowej. - Poznaliśmy się w momencie, kiedy nie mieliśmy nic, starając się o kredyt, musiałam wziąć trzeci na siebie. (...) Było nam trudno, ale byliśmy tak zakochani, że trochę cieszyłam się, że będziemy się razem dorabiać - opowiadała Omenaa.

Redakcja poleca

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska podpisali u notariusza „konstytucję miłości”

Mensah i Brzoska wzięli też udział w zabawie, dzięki której widzowie „DDTVN” dowiedzieli się więcej na temat ich związku. Wtedy wyszło na jaw, że to Rafał lepiej gotuje i organizuje rodzinne wyjazdy. Z kolei Omenaa ma większe poczucie humoru i potrafi rozładowywać konflikty. Jej partner ponoć szybko się denerwuje i jest surowym rodzicem.

Okazuje się, że gwiazdy poważnie podeszły do swojej relacji. Postanowiły nawet spisać zasady panujące w ich związku. Mensah i Brzoska podpisany u notariusza dokument nazywają „konstytucją miłości”. Umowa zawiera aż 34 punkty i ma wskazywać im drogę, którą mają iść jako para. Zapisali tam między innymi reguły wydawania odłożonych pieniędzy i dzielenia się nimi z potrzebującymi. Zakochani nie obawiają się kłótni, ponieważ ustalili nawet to, kto ma pierwszy wyciągać rękę na zgodę.

„Konstytucja miłości” musi się sprawdzać w praktyce, bowiem Mensah i Brzoska planują wkrótce odnowić przysięgę małżeńską. Zdecydowalibyście się na podpisanie podobnego dokumentu?