Obserwuj w Google News

Olga Kleczkowska z "Top Model" szczerze o zaburzeniach odżywiania

2 min. czytania
17.02.2023 18:08
Zareaguj Reakcja

Olga Kleczkowska podzieliła się w mediach społecznościowych szczerym wpisem, w którym otwarcie opowiedziała o zaburzeniach odżywiania. Uczestniczka „Top model” przyznała, że „idealny” wygląd nie jest wart konsekwencji, jakie niesie za sobą ograniczanie jedzenia. „Nie mogłam się w pełni wyprostować od bólu pustego żołądka” – podzieliła się odważnym wyznaniem z fanami.

Olga Kleczkowska
fot. Screen Instagram/olga_kleczkowska

Olga Kleczkowska rozpoznawalność zdobyła dzięki udziałowi w 8. edycji programu „Top model” emitowanego na antenie TVN. Modelce udało się dojść do ścisłego finału, w którym zmierzyła się z Dawidem Woskanianem, Sandrą Dorsz i Stanisławem Obolewiczem. Udział w popularnym show zakończył się dla Olgi Kleczkowskiej zaszczytnym drugim miejscem.

Zobacz także:  Kasia Smolińska urodziła. Uczestniczka „Top Model” TVN została mamą 

Olga Kleczkowska nie wygrała „Top Model”. Zyskała za to spore grono fanów

Finał 8. odsłony „Top model” oceniała czwórka jurorów: Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Katarzyna Struss i Katarzyna Sokołowska, którzy wyeliminowali Dorsz po ocenie dwóch sesji zdjęciowych uczestników. Najbardziej doceniona została Kleczkowska, która uzyskała 33 punkty, zaraz po niej uplasował się Woskanian z wynikiem 32 punktów, 30 „oczek” przypadło Obolewiczowi.

Pod uwagę brane były również głosy publiczności, co w sumie dało remis modelce i Woskanianowi. Zgodnie z regulaminem w takim przypadku decydująca jest opinia widzów, a ci stanęli po stronie modela z Bielska-Białej.

Choć Oldze Kleczkowskiej nie udało się zdobyć głównej nagrody, czyli sesji zdjęciowej na okładkę magazynu „Glamour”, stu tysięcy złotych oraz kontraktu ze znaną agencją modelingową, zyskała spore grono fanów.

Redakcja poleca

Olga Kleczkowska otwarcie o zaburzeniach odżywania. „Podziękuję”

Celebrytka szybko zdobyła popularność w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie obserwuje obecnie 245 tysięcy użytkowników. Kleczkowska jest bardzo aktywna w sieci i często chwali się fanom swoimi nowymi zdjęciami. Prowadzi także TikToka, na którym publikuje liczne nagrania. Przy okazji ostatniego filmiku postanowiła podzielić się ważnym wyznaniem.

Kiedy czujesz się nieatrakcyjna przez to, że ważysz więcej, ale przypominasz sobie, że kiedy wyglądałaś "najlepiej", nie mogłaś się w pełni wyprostować od bólu pustego żołądka

– poinformowała w krótkim wideo.

W opisie publikacji podsumowała krótko: „Podziękuję, jednak jest mi dobrze”. Internauci nie szczędzili modelce słów otuchy i dzielili się z nią swoimi doświadczeniami. Jedna z fanek dociekała, czy problemy z odżywianiem pojawiły się u Kleczkowskiej w trakcie uczestnictwa w „Top Model”.

Bardziej lata 2020-21

– odpowiedziała, co oznacza, że kłopoty zaczęły się około roku po jej udziale w modelingowym show.

A Wy zmagaliście się kiedyś z zaburzeniami odżywiania?

Screen TikTok/olgakleczkowska
fot. Screen TikTok/olgakleczkowska
Paulina Papierska
10 Zobacz galerię
fot. Wojciech Olszanka/East News