Zamknij

Olga Kalicka odkrywa pupę w stroju Mikołajowej. Fani: "Można oszaleć"

07.12.2022 14:57

Olga Kalicka zaprezentowała się fanom w kuszącym wydaniu. Gwiazda TVP opublikowała w sieci nagranie zza kulis spektaklu, w którym występuje w kusym, obcisłym stroju. W sekcji komentarzy zawrzało.

Olga Kalicka odkrywa pupę w stroju Mikołajowej. Fani: "Można oszaleć"
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Olga Kalicka nie daje o sobie zapomnieć. Była gwiazda "rodzinki.pl" spełnia się jako aktorka teatralna i influencerka. Jej konto na Instagramie to galeria fotografii godnych modelki. Zazwyczaj aktorka stara się nie rozpieszczać fanów zbyt śmiałymi kadrami. Tym razem zrobiła wyjątek.

Kalicka pokazała się internautom w zupełnie nowym wydaniu. Wskoczyła w obcisłe body, wcisnęła się w kabaretki i chwyciła za kamerę. Nagranie, które stworzyła, sprawiło, że użytkownikom Instagrama opadły szczęki.

Dziś Maggie Sweet została Mikołajką — napisała pod postem aktorka.

Internauci nie mogli przejść obojętnie obok posta Kalickiej. Niemal natychmiast zalała ją fala komplementów.

Za takiego Mikołaja to bym długo i bogato dziękował — zachwycał się jeden z fanów.

Można oszaleć — napisał drugi.

Ciepłych słów nie szczędziła także inna przedstawicielka show-bizu, Aleksandra Radwan.

Niby zima...a jednak HOOOOTTT — napisała.

Kariera Olgi Kalickiej

Olga Kalicka zdobyła popularność dzięki roli Magdy w hicie TVP "rodzinka.pl". Po zakończeniu emisji serialu zagrała także w "Ojcu Mateuszu", "Plebanii", "M jak miłość" i w "Dziewczynach z Dubaju". Pomimo wielu zobowiązań prywatnych Kalicka wciąż znajduje czas na rozwój kariery, choć ostatnio znacznie zwolniła ona tempo. Prywatnie jest mamą 3-letniego Aleksego, który jest owocem jej związku z Cezarym Nowakiem.

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @olgakalicka/Filmpolski.pl/Viva.pl