Zamknij

Olga Bołądź w ciąży. Artystka potwierdziła radosną nowinę [ZDJĘCIA]

06.12.2022 22:35

Olga Bołądź spodziewa się dziecka. Aktorka potwierdziła ciążę na gali 30-lecia stacji Polsat.

Olga Bołądź
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Na gali 30-lecia Polsatu pojawiła się Olga Bołądź prezentująca ciążowy brzuch. Aktorka potwierdziła, że spodziewa się drugiego dziecka.

Olga Bołądź spodziewa się dziecka

6 grudnia 2022 roku to nie tylko Mikołajki, ale również gala urodzinowa stacji Polsat, która skończyła 30 lat. Na imprezie nie mogło zabraknąć wielu celebrytów. Wśród nich znalazła się Olga Bołądź, która nie ukrywała ciążowego brzucha. Fotoreporterzy uchwycili charakterystyczne zaokrąglenie, a aktorka położyła na nim ręce w opiekuńczym geście.

ADAM JANKOWSKI/REPORTER
fot.

ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Domysły to jedno, potwierdzenie ich, drugie. Jak podaje Pudelek, gwiazda w rozmowie z portalem przyznała, że spodziewa się kolejnego dziecka.

Olga Bołądź kolejny raz mamą

Ojcem dziecka jest obecny partner aktorki - Kuba Chruścikowski, który jest właścicielem warszawskich klubów. Bołądź i Chuścikowski są parą od wielu lat i tworzą szczęśliwą parę. Pierwszym dzieckiem aktorki jest 9-letni syn Bruno. Czy aktorka zdradzi szczegóły dotyczące kolejnej pociechy? Dowiemy się zapewne za jakiś czas, jeśli Bołądź uzna za stosowne zdradzać prywatne informacje mediom.

loader

RadioZET.pl/Pudelek