Obserwuj w Google News

Oleh Riaszeńczew zostanie ojcem. Gwiazdor "Big Brothera" pokazał urocze zdjęcie [FOTO]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
16.02.2023 19:42
Zareaguj Reakcja

Oleh Riaszeńczew zdobył popularność dzięki udziałowi w "Big Brotherze" i związkowi ze zwyciężczynią programu, Magdą Wójcik. Dziś u boku ukochanej ogłosił, że zostanie ojcem. Pochwalił się także efektami ciążowej sesji zdjęciowej.

Oleh Riaszeńczew zostanie ojcem
fot. Piotr Molecki/East News

Oleh Riaszeńczew zyskał ogólnopolską popularność dzięki udziałowi w odświeżonej edycji " Big Brothera" z 2019 roku. Program, który powrócił na ekrany po 16 latach, ponownie wywołał wiele emocji, a sympatyczny Ukrainiec stał się jednym z faworytów widzów. Choć nie udało mu się wygrać, w programie związał się ze zwyciężczynią, Magdą Wójcik. Niedługo po zakończeniu show ich drogi rozeszły się, mieli rozstać się w nie najlepszych stosunkach. Oleh obecnie realizuje się jako trener i zawodnik FAME MMA, a teraz podzielił się z fanami radosną wiadomością. Niedługo na świecie pojawi się jego pierwsze dziecko.

Oleh Riaszeńczew z ukochaną w ciążowej sesji. Gwiazdor "Big Brothera" zostanie ojcem

Na profilu Oleha Riaszeńczewa na Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których pozuje u boku ukochanej. Para miała rozstać się na jakiś czas, ale wrócili do siebie i niedługo powitają na świecie potomka.

- Z tobą poznałem prawdziwą miłość i wielu się nauczyłem. Z tobą czuję szczęście i pokój. Dokładnie 6 lat i 3 miesiące temu my się poznaliśmy i wtedy się zakochałem od pierwszego wejrzenia i zrozumiałem, że z tobą chcę być do końca życia, od tamtej pory nic się nie zmieniło, a tylko jest lepiej, niedługo nasze malutkie cudo pojawi się na tym świecie i nasza historia weźmie nowy początek, a każdy rozdział tej historii jest najlepszy z tobą. Kochałem wcześniej, kocham teraz, będę kochał zawsze - czytamy w poście przyszłego taty.

Pod wpisem zaroiło się od gratulacji, część internautów uznała jednak, że słowa Oleha są nie na miejscu.

Redakcja poleca

Oleh Riaszeńczew zostanie ojcem. Gwiazdor "Big Brothera" skrytykowany za zdjęcia z partnerką?

Zdaniem części internautów Oleh powinien darować sobie słowa o wieloletniej miłości, ponieważ po rozstaniu z przyszłą mamą swojego dziecka spotykał się z Magdą Wójcik poznaną w "Big Brotherze".

- Trochę źle słowa dobrałeś, patrząc, że w międzyczasie byłeś w innym związku. Czasem tak bywa, że jesteś z kimś, ale ktoś inny jest ci przeznaczony i wracasz. Tylko po co po czasie ranić takimi wyznaniami tę osobę z międzyczasu?

- Wychodzi na to, że jeszcze przed "Big Brotherem" byłeś zakochany w niej. A w "Big Brotherze" zainteresowałeś się Madzią i ją rozkochałeś. Dziwne to wszystko.

- Ciekawe co na "Bejbika" Madzia - czytamy.

Fani Riaszeńczewa nie zgadzali się jednak ze słowami krytyki.

- Skąd tyle jadu? Ludzie są razem i często bywa tak, że się rozstają, po czym próbują ułożyć sobie życie z kimś innym. Często jednak zdają sobie sprawę, że kochają osobę, z którą byli już w związku. I wracają do siebie nawet po latach. Takie jest życie, najważniejsze jest być w zgodzie z sobą i być szczęśliwym - wyjaśniła jedna z internautek.

Przyszłym rodzicom gratulujemy.