Obserwuj w Google News

Aleksandra Żebrowska karmi dziecko piersią w pracy. "Współpracownicy musieli się zdziwić" [FOTO]

2 min. czytania
23.11.2022 09:08
Zareaguj Reakcja

Aleksandra Żebrowska znana jest z ukazywania w sieci naturalnego macierzyństwa, z jego blaskami i cieniami. Tym razem żona Michała Żebrowskiego pokazała, jak karmi dziecko piersią w pracy. Internauci zareagowali natychmiast.

Aleksandra Żebrowska
fot. screen: Instagram @olazebrowska

Aleksandra Żebrowska zyskała rozgłos po ślubie z o 15 lat starszym aktorem Michałem Żebrowskim. Małżonkowie doczekali się czwórki pociech, trzech synów oraz córeczki. Ola stała się internetową celebrytką, która stara się pokazać, często w humorystyczny sposób, blaski i cienie ciąży oraz macierzyństwa. Fani doceniają to, że nie upiększa codziennego życia, choć pojawiają się głosy, że niektóre z publikowanych przez nią zdjęć są niesmaczne. Teraz Żebrowska postanowiła pokazać, jak karmi dziecko piersią w godzinach pracy.

Redakcja poleca

Ola Żebrowska karmi piersią w pracy. Pokazała zdjęcie z odsłoniętym biustem

Na profilu Aleksandry Żebrowskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy 35-latkę karmiącą dziecko piersią. Jak sama przyznała, w tym samym czasie zajmowała się obowiązkami, biorąc udział w spotkaniu online. Internauci nie kryli zachwytu nad kolejną naturalną fotografią szczęśliwej mamy i nazwali ją "Matką Polką". Pod postem Żebrowskiej zaroiło się od komentarzy.

- Kobiecie po drugiej stronie ekranu by nie przeszkadzało, mężczyźnie chyba tym bardziej, ale w przyszłości dziecku pewnie tak. Tylko szkoda tych włosów umytych. Mogłaś umyć jutro.

- Prawdziwy obraz kobiety karmiącej, brawo!

- Brawo! Matki Polki, jesteśmy wielkie.

- Najpiękniejszy biznes casual, jaki widziałam - czytamy.

Jeden z użytkowników sieci stwierdził, że współpracownicy Oli "musieli się zdziwić". W opisie zdjęcia influencerka poinformowała jednak, że nie włączyła kamerki w komputerze.

Jak podoba wam się zdjęcie Oli? Część osób twierdzi, że żona Michała Żebrowskiego nie powinna pokazywać w sieci tak intymnych momentów oraz odsłaniać ciała.