Obserwuj w Google News

Obrzydliwy atak na dziecko Asi i Kamila z "Rolnika". Zhejtowali wygląd ich córki [FOTO]

2 min. czytania
21.01.2023 23:20
Zareaguj Reakcja

Asia i Kamil z "Rolnik szuka żony 8" otrzymali okropne komentarze po tym, jak pokazali córkę na Instagramie. Hejterzy pisali, że kilkumiesięczna dziewczynka ma nadwagę i wygląda okropnie. Asia pokazała screeny paskudnych wpisów. 

Asia i Kamil z "Rolnik szuka żony" z córką
fot. Instagram:@joasia.wielgosz

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz poznali się na planie 8. edycji programu "Rolnik szuka żony" w TVP. Jeszcze przed końcem zdjęć zostali szczęśliwą parą, która snuła poważne plany na przyszłość. W finałowym odcinku Kamil oświadczył się Asi, a kilka miesięcy po emisji "Rolnika" widzowie dowiedzieli się, że para spodziewa się dziecka. Ciąża Joanny była trudna, o czym narzeczona Kamila opowiedziała dopiero, gdy ich córka przyszła na świat. Obecnie rodzice cieszą się swoim skarbem, a na początku roku postanowili pokazać zdjęcia córki na Instagramie. Niestety pod postami pojawiły się okropne komentarze. 

Redakcja poleca

Rolnik szuka żony: skrytykowali wygląd dziecka Asi i Kamila

W czasie świąt i Nowego Roku Asia i Kamil udostępnili pierwsze wspólne zdjęcia z kilkumiesięczną Antosią. Urocze ujęcia na tle choinki wywołały jednak paskudne komentarze części internautów, którzy zadrwili z wyglądu dziewczynki. 

Joannie zwracano uwagę, że jej dziecko ma nadwagę i powinno zostać czym prędzej odchudzone. Część wpisów brzmiała zjadliwie, a wręcz chamsko. Asia udostępniła screeny hejterskich komentarzy na Instastory. 

asia2
fot. Instagram:@joasia.wielgosz

Narzeczona Kamila postanowiła nieco ostudzić przejętych wagą jej córki i przekonać ich, że pulchniejsza sylwetka wcale nie musi utrudniać dziecku prawidłowego rozwoju.

- Też byłam kluską i uwaga, chodzę. Pozdrawiam piękne panie! - skwitowała w żartobliwym tonie Asia Wielgosz, pokazując zdjęcie z dzieciństwa.