Obserwuj w Google News

Nowe wieści o rozwodzie Warnke i Stramowskiego. To prawdziwy przełom w sprawie

2 min. czytania
06.07.2023 19:14
Zareaguj Reakcja

Rozstanie Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego było prawdziwym szokiem dla ich fanów. Aktorzy wezmą rozwód i podzielą się opieką nad córką. Niedawno nastąpił prawdziwy przełom w ich sprawie. Wyciekły nowe informacje o rozwodzie gwiazd.

Nowe-wieści-o-rozwodzie-Katarzyny-Warnke-i-Piotra-Stramowskiego-To-prawdziwy-przełom-w-sprawie
fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski o rozstaniu poinformowali w październiku 2022 roku. W opublikowanym na Instagramie oświadczeniu aktorzy zapewnili, że pozostają w dobrych relacjach i przede wszystkim myślą o dobru ich dziecka. Aktorzy planują wspólnie wychowywać ich córkę Helenę. Na początku 2023 roku do sądu wpłynął pozew rozwodowy. Nikt nie mówił jednak o spotkaniu pary na sali rozpraw. Teraz pojawiły się nowe informacje w sprawie. Warnke i Stramowski mają powody do radości.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski mają nowych partnerów. Co z ich rozwodem?

Krótko po rozstaniu Piotr Stramowski pokazał światu nową partnerkę i zabrał Natalię Krakowską na premierę „Pokusy”. Wcześniej o ukochanej aktora wypowiedziała się Katarzyna Warnke. W „ Dzień Dobry TVN” wyznała, że ma zamiar mieć dobre relacje z partnerkami ojca jej córki.

- Piotr wszedł w nowy związek i powiem tak: jeżeli ktoś chce sprawić mi przyjemność, mówiąc źle o nim czy jego partnerce, to jest odwrotnie, ponieważ to jest moja nowa rodzina. To jest rodzina mojego dziecka - stwierdziła.

Niedługo później Warnke została przyłapana na randce z tajemniczym mężczyzną. Wkrótce media obiegły zdjęcia paparazzi zakochanych. O nowej relacji byłej partnerki wypowiedział się Stramowski. - Każdy sobie układa życie po swojemu. Bardzo się wspieramy z Kasią. Mamy super relację - powtarzam to. Jesteśmy przyjaciółmi, to już zostanie na zawsze - stwierdził.

Redakcja poleca

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski biorą rozwód. Nowe informacje o rozstaniu pary

Dobre relacje byłych partnerów z pewnością ułatwią im rozwód. Plotek dotarł do nowych informacji o rozstaniu aktorów. O sprawie rozwodowej było ostatnio cicho, ponieważ Warnke i Stramowski nie znali jeszcze terminu rozprawy. W końcu mieli doczekać się informacji w sprawie rozwodu.

- Sąd wyznaczył termin rozprawy rozwodowej Kasi i Piotrka na czwartego września. Ich rozprawa rozpocznie się o godz. 8:30. Będą zeznawać nie na kamerkach, a stacjonarnie - miał przekazać informator portalu.

Gwiazdy mają powody do radości, bowiem na termin rozprawy czekali aż pół roku. Źródło Plotka podaje, że byli partnerzy nie zamierzają wywlekać brudów na sali sądowej. Ze względu na ich dobre relacje i jasny podział opieki nad córką można przepuszczać, że rozwiodą się już na pierwszej rozprawie.

Redakcja poleca
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl