Obserwuj w Google News

Izabella Łukomska-Pyżalska już dawno dała znać, że jest źle. Nikt nie zwrócił na to uwagi

2 min. czytania
28.06.2023 15:54
Zareaguj Reakcja

Rozwód Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej i Jakuba Pyżalskiego to gorący w mediach temat. Małżeństwo milionerów zaczęło publicznie prać swoje brudy, a wszystkiemu przyglądają się dodatkowo ich dzieci. Na jaw wyszło, że u Pyżalskich od dawna mogło dziać się źle.

Izabella Łukomska-Pyżalska już dawno dała znać, że jest źle. Nikt nie zwrócił uwagi na to
fot. Jakub Błoszyk/East News

Izabella Łukomska-Pyżalska zaistniała lata temu jako wzięta modelka. Była jedną z największych gwiazd polskiego „Playboya”, pojawiła się również na okładce amerykańskiego wydania. Idąc za ciosem Łukomska założyła własną agencję modelek i hostess, a następnie związała się z biznesami deweloperskimi i budowlanymi. Polska ponownie o niej usłyszała, gdy objęła stanowisko prezesa klubu Warta Poznań. Prywatnie znana poznańska milionerka jest żoną Jakuba Pyżalskiego, z którym doczekała się szóstki dzieci. Losy rodziny zaczęły się rozgrywać na naszych oczach kilka dni temu. Okazuje się, że pierwsze znaki, że coś jest nie tak pojawiły się już dawno.

Zobacz też:  Izabella Łukomska-Pyżalska się rozwodzi. Mocne oskarżenia wobec męża

Izabella Łukomska-Pyżalska – rozwód

Izabella Łukomska-Pyżalska długo budowała wizerunek szczęśliwej i spełnionej matki, żony i biznesmenki. W pewnym momencie była modelka przestała udostępniać kolejne treści z motywem rodzinnym w tle. Niedługo po tym na jej profilu pojawiło się obszerne oświadczenie o rozwodzie, które zawierało również zarzuty wobec jej męża, który zdaniem kobiety miał stosować wobec niej przemoc.

Media zaczęły rozpisywać się o tej sprawie, zwłaszcza, że post Łukomskiej-Pyżalskiej skomentował jej syn. Chłopak zarzucił matce kłamstwo i zdradę ojca oraz dodał, że to właśnie pan Pyżalski był ofiarą przemocy.

Redakcja poleca

Rozwód Pyżalskich – od dawna było źle

Sprawa zapewne będzie się jeszcze rozwijać, bo na światło dzienne wyszło bardzo dużo przykrych oskarżeń. Póki co zauważono, że pierwsze znaki rozpadu znanej poznańskiej rodziny pojawiły się już wiele miesięcy temu.

Pyżalscy w ubiegłym roku nie podzielili się świątecznymi fotografiami, jak to mieli w zwyczaju robić. Ostatnie zdjęcie rodzinne pojawiło się na profilu Łukomskiej-Pyżalskiej w ubiegłoroczne wakacje. Od tamtego czasu na próżno szukać na profilu kobiety kolejnych motywów rodzinnych. Nie publikuje również zdjęć samych dzieci.

Gwiazdy, które doświadczyły przemocy
7 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS