Zamknij

Nowe doniesienia o ślubie Cichopek i Kurzajewskiego. Nie jest wesoło

02.12.2022 14:25

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski planują ślub – o tym media huczą od dobrych kilku dni. Po zaręczynach to naturalna kolej rzeczy. Jednak oboje mają za sobą śluby kościelne. Prezenterzy TVP musieliby je unieważnić, co nie jest wcale takie proste. Osoba z otoczenia pary zdradziła co nieco o planach Kurzopków i sprostowała domysły tabloidów.

Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski
fot. VIPHOTO/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są już po zaręczynach. Aktorkę zdradził błyszczący pierścionek, który zaprezentowała podczas gali 70-lecia TVP. Doniesienia potwierdziły osoby pracujące w telewizji publicznej. Para rzekomo chciałaby zawrzeć związek małżeński przed Bogiem, ponieważ Kasia Cichopek jest wierząca i taka przysięga byłaby dla niej ogromnie ważna. Czy na pewno tak się stanie?

Zobacz także: Cichopek i Kurzajewski powrócą do Izraela. Co wydarzy się podczas podróży? Znamy ich plany

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski jednak nie wezmą ślubu kościelnego?

Faktem jest, że jeśli Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski będą chcieli wziąć ślub kościelny, będą musieli sporo się nagimnastykować. Jednak osoba z otoczenia pary szybko ostudziła domysły.

- Ta informacja to ściema. Nikt z nich nie stara się o unieważnienie ślubu kościelnego – powiedział „Plejadzie” informator.

Bywa i tak. Jednak na razie wokół Kurzopków panuje spore medialne zainteresowanie, ostatnio głównie ze względu na wypowiedzi Pauliny Smaszcz, która punktowała kłamstwa byłego męża. Cichopek i Kurzajewski chcą kawałek po kawałku ułożyć sobie życie. Głowę zawracać ma im kwestia nowego domu.

Maciej Kurzajewski ma dość intensywnie myśleć nad zrealizowaniem tego przedsięwzięcia. Ostatnio z bólem doniósł na Paulinę Smaszcz na policję, ponieważ ta nieproszona weszła na jego posesję.

- Na razie opada kurz po rozwodzie - Kasia i Maciej szukają nowego domu. Kiedy wszystko się unormuje, pomyślą o ślubie. W grę wchodzi jednak wyłącznie ślub cywilny – podaje „Plejada”, cytując swoje źródło.

RadioZET.pl/Plejada.pl

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

loader
gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS