Obserwuj w Google News

Nowa partnerka Skiby wylicza swoje zalety. Zamknie usta hejterom?

2 min. czytania
04.02.2023 16:29
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Skiba niedawno ogłosił światu, że znalazł nową miłość. Po 34 latach małżeństwa rozwiódł się z Renatą Skibą, by związać się z 26 lat młodszą kochanką. Wybranka wokalisty zespołu Big Cyc musi mierzyć się z miażdżącą krytyką w sieci. Postanowiła dosadnie wyjaśnić hejterom, dlaczego nie mają z nią szans.

Skiba i Karolina Kempińska
fot. Screen Instagram/skibabigcyc

Krzysztof Skiba jakiś czas temu pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciami z nową ukochaną. Kontrowersyjny muzyk znany ze swojego negatywnego stosunku do partii PiS w mikołajkowym wpisie na Instagramie wyjaśnił, jak wygląda jego obecne życie uczuciowe. Nie wszystkim internautom przypadła do gustu 32-letnia partnerka lidera Big Cyc.

Zobacz także:  Krzysztof Skiba miażdży gwiazdy TVP. Padły mocne oskarżenia!

Krzysztof Skiba porzucił żonę dla młodszej kobiety. Chętnie chwali się nowym związkiem

Skiba i jego (jeszcze) żona Renata przez lata stanowili zgraną parę i doczekali się dwójki synów – Tymoteusza i Tytusa. Niestety wygląda na to, że uczucie małżeństwa się wypaliło. Artysta w oficjalnym oświadczeniu przedstawił fanom swój nowy obiekt zainteresowania.

W związku z licznymi błędnymi publikacjami na temat mojego życia prywatnego, które ukazały się wczoraj na łamach nie tylko mediów plotkarskich wyjaśniam. Od blisko roku jestem w separacji z żoną Renatą. Moją aktualną partnerką jest Karolina. Sprawa rozwodowa jest w toku

 – możemy przeczytać na instagramowym profilu celebryty.

Publikację muzyk opatrzył uroczym zdjęciem, na którym nie szczędzi czułości ukochanej Karolinie. Kobieta nie pozostała mu dłużna i w czułych słowach opisała swojego życiowego partnera.

- Jestem aktualnie w najlepszym związku w moim życiu, z osobą, w którą jestem wpatrzona jak w obrazek (i vice-versa), z którą mogę gadać i przytulać się godzinami, mam dwa najlepsze i najczulsze psy na całej planecie, wspaniałą rodzinę, dobraną garstkę przyjaciół i nie potrzeba mi niczego więcej – wyznała w sieci.

Redakcja poleca

Partnerka Krzysztofa Skiby odpowiada na hejt. „Znam 4 języki!”

Karolina Kempińska musiała zmierzyć się z lawiną przykrych komentarzy, jakie pojawiły się w mediach społecznościowych. Internauci zarzucili kobiecie, że ta związała się z Krzysztofem Skibą dla korzyści finansowych i szansy wybicia się na jego znanym nazwisku.

W najnowszym wywiadzie nowa wybranka lidera grupy Big Cyc postanowiła odpowiedzieć na przykre zarzuty. Jak wyjaśniła, słowa hejterów mają niewiele wspólnego z rzeczywistością.

- Ile komentarzy jest o tym, że na pewno jestem mało inteligentna, bo pozuję, że nie pracuję itp. (...) Wiem, że trzeba to ignorować, ale strasznie mnie to irytuje, bo jednak pracuję w branży informatycznej, znam cztery języki, z czego trzy biegle, a w ciągu miesiąca czytam więcej książek niż pewnie takie osoby przez kilka lat – chwaliła się Kempińska w rozmowie z „Cozatydzien.tvn.pl”, zapewniając, że sama pracuje na swój sukces.

Myślicie, że jej zapewnienia zamkną usta bezlitosnym internautom?

RadioZet.pl/” Cozatydzien.tvn.pl”

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl