Obserwuj w Google News

Z "Tańca z gwiazdami" do warzywniaka. Dzisiaj gwiazda sprzedaje warzywa

2 min. czytania
09.02.2023 22:28

Nina Tyrka była kiedyś tancerką i choreografką występującą w "Tańcu z gwiazdami". Dzisiaj była partnerka Augustina Egurroli prowadzi własny warzywniak. Ceny? Jak dla gwiazd.

Nina Tyrka
fot. VIPHOTO/East News

Nina Tyrka była kiedyś zawodową tancerką i święciła triumfy na prestiżowych imprezach tanecznych. Widzowie kojarzą ją głównie z  "Tańca z gwiazdami" w Polsacie, gdzie występowała m.in. z Markiem Kaliszukiem, Piotrem Gruszką czy Marcinem Millerem. W 2006 roku zrobiło się głośno o związku Niny Tyrki z Augustinem Egurrolą. Ze słynnym choreografem tancerka doczekała się córki Carmen. Relacja była jednak bardzo burzliwa i zakończyła się w 2020 roku. 

Po latach Nina Tyrka postanowiła zakończyć karierę taneczną i zmienić fach. Obecnie była choreografka z "Tańca z gwiazdami" spełnia się w prowadzeniu własnej działalności, jaką jest sklep z warzywami. 

Redakcja poleca

Nina Tyrka z "Tańca z gwiazdami" prowadzi warzywniak 

Nina Tyrka otworzyła luksusowy warzywniak na warszawskim Wilanowie. Właściwie są to delikatesy owocowo-warzywne, ponieważ w ofercie znajdują się też inne produkty, takie jak jaja, wędliny, przetwory czy miody.

Tancerka prowadzi biznes razem z bratem Piotrem, który także przedtem zajmował się tańcem. Zmiana branży jednak nie oznaczała dla rodzeństwa wejścia na całkiem dziewiczy obszar. Rodzice Niny Tyrki zajmują się handlem warzywami od wielu lat. 

Ceny w wilanowskim warzywniaku Niny Tyrki do najniższych nie należą. 

Za swojego kalafiora zapłaciłam 13 złotych. Zazwyczaj to warzywo na bazarku kosztuje połowę tej kwoty. Rozumiem rosnące ceny i inflację jednak 40 złotych za kilogram pomidorów to kosmiczna cena. Za cukinię trzeba zapłacić 18 złotych za kilogram, jabłka kosztują 6 złotych za kilogram, a gruszki 10 złotych za kilogram. Przy kiwi widnieje tabliczka z ceną 6,5 złotych za sztukę, a bataty kosztują 17 złotych za kilogram, a ziemniaki "jedyne" 4,5 złotych za kilogram - zrelacjonowała wizytę w zieleniaku reporterka Plejady. 

Gwiazda dba jednak, żeby oferowane warzywa i owoce były jak najlepszej jakości. Fajny pomysł na biznes? 

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie