Obserwuj w Google News

Niepokojące informacje nt. Bruce'a Willisa. Jest z nim bardzo źle

1 min. czytania
17.11.2022 17:20
Zareaguj Reakcja

Bruce Willis jest niekwestionowaną gwiazdą Hollywood. Niestety, w ostatnim czasie pojawia się coraz więcej niepokojących informacji dotyczących stanu zdrowia aktora. Przykre wieści przekazał mediom Sylvester Stallone.

Bruce Willis
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Bruce Willis w ostatnich latach nieco zawiódł oczekiwania swoich fanów. Grał w mniej wymagających produkcjach, które nie zawsze były wysoko oceniane. Z czasem okazało się, że aktor musi przerwać wspinanie się na wyżyny kariery – wszystko przez przeszkody zdrowotne. U Bruce’a Willisa zdiagnozowano afazję. Przez problemy z pamięcią i artykulacją aktorowi trudno było skupić się na rolach, a choroba postępowała.

Zobacz także:  Żona Bruce'a Willisa o opiece nad chorym mężem. "To nie czyni ze mnie bohaterki"

Bruce Willis przechodzi ciężki okres

30 marca 2022 roku do fanów aktora dotarła elektryzująca informacja – Bruce Willis zakończył karierę i przeszedł na emeryturę. Powodem takiej, a nie innej decyzji, była postępująca afazja.

Choroba objawia się m.in. zaburzeniami płynności mowy i rozumienia czy też problemem z wypowiadaniem słów. Niektórym pacjentom towarzyszą również problemy z pamięcią.

Redakcja poleca

Na temat Bruce’a Willisa wypowiedział się jego przyjaciel, Sylvester Stallone. Niestety, przekazał dość niepokojącą informację. Stan chorego aktora nie ulega poprawie.

- Bruce przechodzi przez bardzo, bardzo ciężki okres. Dlatego przebywa w odosobnieniu. Niemożność rozmawiania z nim mnie dosłownie zabija. To strasznie smutne – powiedział Stallone w rozmowie z dziennikarzem „THR”.

Polskie gwiazdy
10 Zobacz galerię
fot. East NEWS