Obserwuj w Google News

Nie żyje uczestniczka „Kuchennych rewolucji”. Pani Renata miała 50 lat

2 min. czytania
20.02.2023 15:14

Nie żyje uczestniczka „Kuchennych rewolucji”. O śmierci Renaty Kowalczyk poinformowano za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kobieta odeszła nagle i niespodziewanie – miała 50 lat.

Kuchenne rewolucje
fot. shutterstock.com New Africa

Renata Kowalczyk była jedną z uczestniczek „Kuchennych rewolucji”. Karczma Obrochtówka w Zakopanem była jednym z pierwszych lokali, które Magda Gessler wzięła w swoje obroty. Metamorfoza się udała, restauratorka pomogła właścicielom, a interes przez kolejne lata z powodzeniem funkcjonował. W 2021 roku karczma świętowała 50-lecie istnienia.Teraz pracownicy żegnają swoją szefową.

Zobacz także:  Radosław Majdan w żałobie. Zmarła najważniejsza kobieta w jego życiu

Nie żyje uczestniczka „Kuchennych rewolucji” TVN

- Kochani… Z przykrością chcemy wam przekazać informację, że nasza kochana szefowa Renata odeszła nagle w dniu 18.02.2023. Nasze serca rozpadły się na kawałki, była dla nas ostoją spokoju, szefową, ale i mamą  Każdy, kto miał okazje poznać Renatę, wiedział, jakim cudownym i pogodnym człowiekiem była – napisano na profilu Karczmy Obrochtówka na Facebooku.

- Obrochtówkę, którą każdy z nas zna, stworzyła właśnie ona. Jest nam bardzo ciężko, ale będziemy kontynuować jej spuściznę. To również dzięki wam to miejsce było jej skarbem  Dziękujemy wam, że jesteście! I mamy nadzieję, że będziecie z nami w tym ciężkim okresie – czytamy w dalszej części posta.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowano również o szczegółach uroczystości pogrzebowych. 23 lutego o 12:30 w kaplicy „na Pardałówce” zostanie odprawiona modlitwa różańcowa. Pół godziny później odbędzie się msza.

Redakcja poleca

Po mszy żałobnej kondukt odprowadzi zmarłą na miejsce wiecznego spoczynku. Rodzinie, bliskim, przyjaciołom i pracownikom składamy wyrazy współczucia.

Polskie gwiazdy zmarłe w 2022 roku
17 Zobacz galerię
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS, MAREK LASYK/REPORTER/EAST NEWS, VIPHOTO/East News