Obserwuj w Google News

Nie żyje aktorka i prezenterka. 42-latka nie doczekała przeszczepu

2 min. czytania
22.02.2023 08:59

Subi Suresh nie żyje. Aktorka i prezenterka miała tylko 42 lata. Gwiazda hinduskiej telewizji od pewnego czasu miała poważne problemy ze zdrowiem – niestety, nie doczekała przeszczepu.

Subi Suresh nie żyje
fot. screen Instagram subisuresh_official

Subi Suresh zmarła 22 lutego w wieku 42 lat. Odeszła w prywatnym szpitalu w Indiach. Pracowała jako aktorka, prezenterka telewizyjna i komik. Sławę zyskała po występie w programie komediowym „Cinemala”, pojawiała się też w programach dla dzieci. Widzowie pokochali ją również w formacie kulinarnym „Kutty Kalavara”.

Zobacz także:  Jansen Panettiere nie żyje. Aktor miał zaledwie 28 lat

Subi Suresh nie żyje

Aktorka jeszcze bardziej zyskała na popularności – głównie wśród kobiet – kiedy w okresie pandemii koronawirusa udostępniała w sieci treści fitness i namawiała do wspólnych ćwiczeń. Niestety, stan zdrowia 42-latki gwałtownie się pogorszył.

Subi Suresh trafiła do szpitala Rajagiri 28 stycznia. Informowano, że trafiła do placówki w związku z leczeniem ostrej niewydolności wątroby. 42-letnia aktorka odeszła 22 lutego ok. 10:00 lokalnego czasu.

Przyjaciółka artystki przekazała, że u Subi Suresh zdiagnozowano żółtaczkę. Jej leczenie było dość trudne przez kłopoty z płucami. Sekretarz generalny Pinarayi Vijayan po śmierci aktorki złożył kondolencje bliskim. Zaznaczył, że państwo straciło cenioną artystkę.

Redakcja poleca

- Przez ostatnie 15 dni nie czuła się dobrze. Próbowaliśmy znaleźć dawcę, ale tak się nie stało. Była tą samotną wojowniczką w dziedzinie komedii. Przez 20 lat walczyła o utrzymanie rodziny - powiedział komik i aktor Ramesh Pisharody w rozmowie z Asianet News.

G Prasad, artysta teatralny wspomniał, że dla 42-latki znaleziono dawcę, ale w międzyczasie u Subi Suresh wykryto poważną infekcję. Wiadomo, że pogrzeb Subi Suresh ma odbyć się już 23 lutego.

Anne Heche, Robbie Coltrane i Olivia Newton-John
12 Zobacz galerię
fot. Valerie Macon/AFP/East News,AF Archive/David Gadd/Mary Evans Pictures Library/East News,Yomiuri Shimbun/Associated Press/East News