Obserwuj w Google News

Nie żyje starszy brat Madonny. Od wielu lat mieszkał na ulicy

2 min. czytania
26.02.2023 23:35

Rodzina Madonny jest pogrążona w żałobie. Zmarł najstarszy brat królowej popu – Anthony Gerard Ciccone od lat cierpiał na chorobę alkoholową i zmagał się z kryzysem bezdomności. Odszedł w wieku 66 lat.

Madonna
fot. Rex Features/East News

Madonna to jedna z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarek na świecie. Gwiazda ma na swoim koncie wieloletni dorobek muzyczny i mimo wieku wciąż zaskakuje swoich fanów. Kontrowersyjna wokalistka budzi ogromne zainteresowanie mediów ze względu na liczne operacje plastyczne, jakim poddała się w ostatnich latach próbując uciec przed upływającym czasem. Mieszane uczucia wywoływała także jej relacja ze starszym bratem, który od lat nie miał dachu nad głową i walczył z uzależnieniem od alkoholu.

Zobacz także:  Madonna rozstała się ze swoim 23-letnim kochankiem. Miłość trwała 5 miesięcy

Madonna budzi spore kontrowersje. Co wiadomo o jej życiu prywatnym?

O Madonnie obecnie głośno jest głównie ze względu na medialne związki z dużo młodszymi mężczyznami oraz kolejne próby zachowania młodego wyglądu za pomocą dobrodziejstw medycyny estetycznej. Królowa muzyki jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej konto na Instagramie obserwuje obecnie prawie 19 milionów użytkowników. Celebrytka posiada też profil na TikToku, a jej szokujące nagrania budziły niedawno niepokój fanów.

Dwa lata temu media rozpisywały się na temat starszego brata Madonny, który od lat żyje na ulicy i zarabia na życie sprzedając puszki i butelki.

Moja siostra jest multimilionerką. Dlaczego więc mieszkam na ulicy? To mogło przydarzyć się każdemu

– mówił mężczyzna na łamach „Michigan Messenger”.

Opinia publiczna była podzielona – część internautów zarzuciła Madonnie bezduszność, inni z kolei zwracali uwagę na fakt, że piosenkarka wielokrotnie próbowała wyciągnąć brata ze szponów nałogu alkoholowego, finansując jego odwyki – niestety na próżno.

Redakcja poleca

Nie żyje starszy brat Madonny. Mężczyzna zmagał się z nałogiem

Rodzinę Madonny spotkała tragedia – media obiegła informacja o śmierci Anthony'ego Gerarda Ciccone. Smutną wiadomość przekazał za pośrednictwem Instagrama szwagier artystki, Joe Henry.

Kochałem go i rozumiałem lepiej, niż czasami chciałem to przyznać. (...) Chcę myśleć, że Bóg, w którego wierzyła twoja błogosławiona matka (i moja) czeka, by cię przyjąć

 – napisał na swoim profilu pogrążony w żałobie mężczyzna.

Anthony Ciccone zmarł w wieku 66 lat jako osoba bezdomna – mężczyzna od lat mieszkał na ulicach Michigan. Szczegóły jego odejścia nie są znane, a Madonna odmówiła komentarza na temat śmierci brata. Piosenkarka na razie wstrzymuje się przed aktywnością w mediach społecznościowych.

Bliskim i przyjaciołom Anthony'ego Gerarda Ciccone składamy najszczersze kondolencje.

RadioZet.pl/„Michigan Messenger”

Renée Zellweger
10 Zobacz galerię
fot. East News