Obserwuj w Google News

Nie żyje Krzysztof Rottbard z „Sanatorium miłości”. Miał 67 lat

2 min. czytania
11.07.2023 16:27
Zareaguj Reakcja

Nie żyje Krzysztof Rottbard z „Sanatorium miłości”. Uczestnik show TVP miał 67 lat. Przykrą wiadomość przekazano na oficjalnym koncie programu na Facebooku.

Nie żyje Krzysztof Rottbard z "Sanatorium miłości" TVP
fot. Mateusz Jagielski/East News

Krzysztof Rottbard był uczestnikiem pierwszej edycji „Sanatorium miłości” w TVP. Ujął widzów swoją uprzejmością, elegancją oraz chęcią pomocy. W programie niestety nie znalazł ukochanej, a po zakończeniu zdjęć nie krył nadziei, że gdzieś czeka na niego druga połówka.

Zobacz także:  Mariola z „Sanatorium miłości” przeszła operację. Mogło skończyć się tragicznie

Nie żyje Krzysztof Rottbard z „Sanatorium miłości”

To kolejna przykra wiadomość dla fanów „Sanatorium miłości”. Sympatycy show w ostatnich latach żegnali Władysława Szustorowskiego z trzeciej edycji, Cezarego Mocka z pierwszej edycji oraz Ninę Busk również z pierwszej edycji programu. Teraz dowiadujemy się, że odszedł uwielbiany Krzysztof Rottbard.

- Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. W wieku 67 lat odszedł od nas Krzysztof Rottbard, uczestnik pierwszej edycji Sanatorium Miłości. Dobry i otwarty kolega, zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do życia. Żegnaj Krzysztofie. Rodzinie i bliskim składamy serdeczne wyrazy współczucia – przekazano na oficjalnym profilu „Sanatorium miłości” na Facebooku. Podobny post opublikowało oficjalne konto TVP.

Krzysztof Rottbard rozwiódł się z żoną 16 lat temu, doczekął się też dwójki synów. Chciał zgłosić się do „Sanatorium miłości” z nadzieją, że spotka tę jedyną. Jeden z synów odradzał mu udział w programie, ale znajomi przekonywali, że to dobry wybór.

W 2019 roku Krzysztof Rottbard udzielił wywiadu, w którym wyznał, że nadal jest sam i szuka wymarzonej partnerki. W innej z rozmów opowiadał, że nie jest jeszcze na emeryturze i zajął się swoją pasją – odnawianiem i sprzedawaniem antyków. Oprócz tego postanowił zwiedzać świat.

Redakcja poleca

- Przede wszystkim spodziewałem się przygody. Oczywiście byłem otwarty na nowe znajomości. Chciałem stanąć z boku, poznać bliżej ludzi. Ciekaw byłem, co moi rówieśnicy robią, jakie mają pasje, zainteresowania, czego oczekują od życia i co ich cieszy. Na co dzień obracam się w młodszym towarzystwie, ale też już trochę rdza zaczyna się odkładać. Dla mnie udział w tym programie był jak wejście do odrdzewiacza – tak swój udział w programie wspominał Krzysztof Rottbard w rozmowie z „Interią” w 2019 roku.

Polskie gwiazdy zmarłe w 2022 roku
17 Zobacz galerię
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS, MAREK LASYK/REPORTER/EAST NEWS, VIPHOTO/East News