Obserwuj w Google News

Nie żyje gwiazdor programu Polsatu. Miał tylko 20 lat

2 min. czytania
24.02.2023 09:45
Zareaguj Reakcja

Stanisław Rzepka nie żyje. Bohater reality show „Górale” dostępnego na Polsat Play miał zaledwie 20 lat. W sieci pojawiła się poruszająca treść nekrologu.

Stanisław Rzepka nie żyje
fot. screen Facebook Górale Polsat Play

Stanisław Rzepka był jednym z uczestników reality show „Górale”. Program był emitowany na platformie Polsat Play. W formacie pokazywano codzienne życie mieszkańców południowej Polski – widzowie mogli zapoznać się między innymi z tamtejszą kulturą. Stanisław Rzepka zdobył serca fanów programu swoją pasją.

Zobacz także:  Nie żyje uczestniczka „Kuchennych rewolucji”. Pani Renata miała 50 lat

Stanisław Rzepka nie żyje. Bohater „Górali” miał 20 lat

- Różnica między kobietą a koniem jest taka, że jak wchodzę do stajni, to koń się zawsze śmieje i się cieszy. A jak to baby, one zawsze humory mają... - mówił żartobliwie Stanisław Rzepka w jednym z odcinków. Pasją 20-latka były konie.

- Moja dziewczyna musi kochać konie, tak jak ja je kocham. Bo jak nie, to nic z tego nie będzie. A tak, jak będzie kochała konie, to będzie pozwalać mi przy nich siedzieć. A jak nie będzie ich kochała, to awantury będą non stop tłumaczył Stanisław. Niestety, rodzinę bohatera spotkała tragedia.

Na facebookowym profilu jednego z zakładów pogrzebowych pojawił się nekrolog, w którym podano informację o śmierci 20-latka. Czytamy, że Stanisław Rzepka odszedł 23 lutego 2023 roku. Przed śmiercią został „zaopatrzony sakramentami świętymi”.

Redakcja poleca

- Życie tak szybko dobiegło końca. Tyle pozostało niedokończonych spraw, tyle niewypowiedzianych słów. Jeśli możecie, zachowajcie mnie w swej dobrej pamięci i wspominajcie mnie czasem, zapalając świecę – czytamy w nekrologu.

25 lutego o 12:00 nastąpi wyprowadzenie zmarłego z domu rodzinnego. Pół godziny później w kościele parafialnym w Brzegach odbędzie się msza żałobna. Potem bliscy odprowadzą zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku.

Polskie gwiazdy zmarłe w 2022 roku
17 Zobacz galerię
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS, MAREK LASYK/REPORTER/EAST NEWS, VIPHOTO/East News