Obserwuj w Google News

Nie żyje popularna gwiazda TikToka. Na swoim kanale relacjonowała walkę z nowotworem

1 min. czytania
27.03.2023 19:46
Zareaguj Reakcja

Brytyjska tiktokerka Fiona Jane Lagan zmarła po kilkuletniej walce z chorobą nowotworową gardła. O śmierci popularnej gwiazdy social mediów zawiadomiła internautów rodzina. 

Nie żyje popularna gwiazda TikToka. Na swoim kanale relacjonowała walkę z nowotworem
fot. TikTok:@Fefejane

Zmarła Fiona Jane Lagan, brytyjska gwiazda mediów społecznościowych, znana jako Fee Fee Jane. Na TikToku relacjonowała swoje zmagania z rakiem gardła, który zdiagnozowano u niej trzy lata temu. Bliscy tiktokerki zawiadomili w sieci, że Fiona nie zdołała pokonać choroby. Odeszła 23 marca 2023 roku wieku 44 lat. 

Redakcja poleca

Nie żyje Fiona Jane Lagan, tiktokerka zmagająca się z rakiem 

- Była jak Wonder Woman. Nie poddawała się, walczyła. Fee Fee była pełną życia, wspaniałą osobą - wyznała poruszona matka Fiony Lagan. 

Fee Fee Jane, bo pod takim nickiem znali tiktokerkę fani, chorowała na złośliwego raka gardła. Lagan została poddana tracheotomii i przez kolejne lata pojawiała się w filmikach z rurką tracheostomijną.

Mimo prób leczenia choroba rozwijała się w błyskawicznym tempie. Rokowania były kiepskie, o czym 44-latka informowała w nagraniach zamieszczanych na TikToku.

W czerwcu 2022 r., po kolejnej serii badań, Fiona Jane Lagan dowiedziała się, że został jej najwyżej rok życia. 

- Podczas tamtej wizyty mój świat się zawalił. Patrzyłam na twarze moich braci i mamy, będąc w kompletnym szoku. To mnie załamało - opowiadała.

Przed śmiercią postanowiła spełnić kilka swoich życzeń, m.in. wybrała się na koncert Michaela Bublé. Prosiła też, by obciąć jej włosy i przekazać na peruki dla osób po chemioterapii.