Zamknij

Nie chcą Górniak na koncercie. Wszystko przez fanatyczne poglądy

06.12.2022 15:44

Edyta Górniak nie pojawi się na Wielkiej Jubileuszowej Gali zorganizowanej z okazji 30-lecia nadawania Polsatu. Na scenie wystąpią za to m.in. Maryla Rodowicz, Enej, Lady Pank, Krzysztof Zalewski, a konferansjerką zajmą się Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut. Dlaczego diwa nie została zaproszona? Informator „Pudelka” zdradził, że mogłyby wystąpić nieprzewidziane kłopoty.

Edyta Górniak
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Edyta Górniak swego czasu była związana z Polsatem. Przez sześć edycji zasiadała na fotelu jurora w programie „Jak oni śpiewają”. Dobra passa już chyba minęła, bo diwa ma nie być zbyt mile widziana w stacji. Wokalistka miała sprawiać problemy przy współpracy, a Nina Terentiew nie patrzy na nią przychylnym okiem.

Zobacz także: Edyta Górniak straszy Antychrystem. "Chcą to znormalizować"

Edyta Górniak nie wystąpi na gali Polsatu

„Pudelek”, powołując się na swojego informatora, podał, że problemy ze współpracą z Edytą Górniak mają trwać już od lat. Diwa ma być „spalona” w Polsacie, a pomocny Edward Miszczak miał zbyt wiele nie wskórać.

- Edyta Górniak w Polsacie jest spalona od dawna [...]. Nina Terentiew od dłuższego czasu nie czuje do Edyty sympatii, a wieloletnie problemy związane ze współpracą Edyty z Polsatem przekreśliły jej występ na Gali. Nie pomógł również Edward Miszczakcytuje swojego informatora „Pudelek”.

Miało też pójść nie tylko o problemy ze współpracą. Według informatora transmisja na żywo jest w tym przypadku dość ryzykowna. Edycie Górniak mogłoby się „wymsknąć” parę słów, które spowodowałyby spore zdziwienie. Ma być tu mowa o jej poglądach.

- Organizatorzy stanowczo powiedzieli „NIE” dla Edyty Górniak na Gali, ponieważ transmisja jest na żywo, a znana ze swoich fanatycznych wręcz wypowiedzi i poglądów Edyta mogłaby zniszczyć spokój i zaniżyć rangę tego tak dla telewizji ważnego wydarzenia – miał przekazać informator.

RadioZET.pl/Pudelek.pl

loader
Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS