Obserwuj w Google News

Znamy nową trenerkę „The Voice Kids”. Jest oficjalny komunikat TVP

2 min. czytania
26.07.2023 13:13

„The Voice Kids” poszukiwało nowego trenera po odejściu Dawida Kwiatkowskiego. Wokół programu narosło dużo plotek. W końcu TVP wydała specjalny komunikat, w którym poinformowano, kto zasiądzie w jury muzycznego show.

znamy-nową-trenerkę-the-voice-kids-jest-oficjalny-komunikat-tvp
fot. Jan Bogacz/TVP/East News

Widzowie „ The Voice Kids” załamali się, gdy Dawid Kwiatkowski przekazał, że rezygnuje z posady trenera w programie TVP. Wkrótce w sieci pojawiły się też doniesienia o odejściu Cleo. Piosenkarka zdementowała te plotki i zapewniła, że nigdzie się nie wybiera. Nie były to jednak dobre informacje dla chętnych do zgarnięcia posady w Telewizji Polskiej. Producenci mogli zaangażować tylko jedną nową gwiazdę. Początkowo dużo mówiło się o zatrudnieniu Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Ostatecznie to nie ona będzie oceniać popisy dziecięcych artystów. Kto zasiądzie w fotelu obok Cleo oraz Tomsona i Barona?

Redakcja poleca

Natasza Urbańska nową trenerką w „The Voice Kids”. „Czuję ogromną odpowiedzialność”

TVP wydała specjalne oświadczenie, w którym przedstawiła nową jurorkę „The Voice Kids”. W nowej roli zadebiutuje artystka związana ze Studiem Buffo - Natasza Urbańska. - W najnowszej, siódmej już edycji talent show z udziałem dzieci w wieku 8-14 lat, zobaczymy nową trenerkę. Do Cleo oraz Tomsona i Barona dołączy Natasza Urbańska - przekazała stacja.

Tym samym Telewizja Polska dała znać, że Cleo pozostanie jedną z jurorek w programie. Obejść smakiem musiała się natomiast Marina Łuczenko-Szczęsna, która od dawna była typowana na nową gwiazdę stacji. Najwyraźniej producenci uznali, że w muzycznym show lepiej odnajdzie się żona Janusza Józefowicza. Jaką trenerką będzie Natasza Urbańska?

- Mam w sobie dużo ciepła, cierpliwości i wyrozumiałości. To dało mi macierzyństwo. Uwielbiam młodych artystów, mają w sobie dziecięcą niewinność i prawdę. To najpiękniejsze w młodym człowieku. Moja córka już wie, że chce stać na scenie, więc ma ode mnie pełne wsparcie. Rola mamy to najważniejsza z ról w moim życiu - zapewniła piosenkarka w rozmowie z TVP. Gwiazda nie kryła ekscytacji, ale podkreśliła, że z nowym wyzwaniem wiąże się także ogromna odpowiedzialność.

- Chcę być największym oparciem dla moich podopiecznych. Bo właśnie w tym momencie ich życia to ja będę „drugą mamą” i osobą, która weźmie je za rękę i da narzędzia do budowania dalszej drogi. (...) Najważniejsze dla mnie to stworzyć fajne relacje z uczestnikami - kiedy pojawia się zaufanie, obawy znikają. Razem pracujemy na sukces. Czuję ogromną odpowiedzialność, natomiast jestem świadoma swojego warsztatu, wiedzy i obycia scenicznego, więc świadomie przyjęłam zaproszenie do programu. Nie mogę się doczekać! - przyznała.

Beyonce Justin Timberlake Britney Spears
11 Zobacz galerię
fot. FaceToFace/REPORTER/East News, AFP/EAST NEWS, Photo Image Press / Splash News/EAST NEWS