Obserwuj w Google News

Natalie Portman zdradzona przez męża? Spotykał się z 25-latką

2 min. czytania
03.06.2023 14:00

Czy małżeństwo Natalie Portman i Benjamina Millepieda to już koniec? Mężczyzna został przyłapany przez paparazzi na spotkaniu z młodszą kobietą. Co na to gwiazda?

Natalie Portman
fot. Ferrari Press/ EAST NEWS

W sieci pojawiły się oskarżenia pod adresem Benjamina Millepieda - tancerza i choreografa, który od 2009 roku jest w związku z Natalie Portman. Chodzi o domniemany romans, którego miał się dopuścić mężczyzna.

Natalie Portman: mąż zdradzał ją z 25-latką?

41-letnia zdobywczyni Oscara jest żoną 45-letniego francuskiego tancerza i choreografa od 2012 roku. Poznali się jednak kilka lat wcześniej na planie filmu "Czarny łabędź". Wówczas Millepied zostawił swoją ówczesną dziewczynę i wszedł w związek z hollywoodzką gwiazdą. Czy to już koniec tej relacji?

Redakcja poleca

Jak podaje portal Gwiazdy WP.pl, małżeństwo aktorki i tancerza miało zachwiać się w posadach po doniesieniach, o romansie. Millepied podobno zdradził Portman z 25-letnią aktywistką klimatyczną Camille Étienne, o czym mają świadczyć zdjęcia paparazzi. Mężczyzna wymienia się na nich czułościami z młodszą kobietą. Według źródła serwisu Page Six czarne chmury nad związkiem nie zwiastują jednak jego końca. Para postanowiła przepracować nieprzyjemną sytuację.

Nie rozstali się i próbują wszystko naprawić. Ben robi wszystko, co w jego mocy, aby Natalie mu wybaczyła. Kocha ją i ich rodzinę.
Kryzys w związku Pormtan nie zaczął się teraz. Trwa od listopada 2022 roku, gdy aktorka zdecydowała się na separację z mężem. Kiedy wydawało się, że problem jest już zażegnany, pojawiła się kolejna szokująca informacja o relacji gwiazdy z Millepedem.

Natalie Portman rozwiedzie się z mężem?

Podczas Festiwalu Filmowego w Cannes można było zauważyć, że Millepieda nie było na czerwonym dywanie na premierze najnowszego filmu Portman. Wątpliwości rozwiały jednak zdjęcia pary całującej się publicznie podczas pobytu w Paryżu po filmowej imprezie. Pojawili się też wspólnie na jednym z koncertów trasy Beyonce Renaissance World Tour.
Jednak francuski tabloid "Voici" opublikował artykuł sugerujący, że tancerz zainteresował się młodszą aktywistką. Według tekstu z francuskiej prasy Portman miała odkryć romans męża na początku marca 2023 roku. Para była podobno widziana podczas wchodzenia do tego samego budynku. Opuściła go dwie godziny później, w odstępie 10 minut. Kilka godzin po tym, jak "Voici" opublikował swój tekst, amerykański magazyn "People" doniósł, że Millepied błaga żonę o przebaczenie. Źródło skomentowało sytuację.

Wie, że popełnił ogromny błąd i robi wszystko, co w jego mocy, aby Natalie mu wybaczyła i nie rozbijała rodziny.

Para ma dwójkę dzieci - syna Alepha i córkę Amalię.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/Gwiazdy WP.pl/Page Six/People