,

Sensacja w programie Katarzyny Dowbor. Uczestniczka dostała niesamowity prezent

24.03.2023 13:20

Widzowie programu "Nasz nowy dom" byli świadkami bezprecedensowego wydarzenia. Uczestniczka dostała od ekipy Katarzyny Dowbor nie tylko odnowione lokum, ale także specjalny prezent, który umożliwi jej rozkręcenie własnego biznesu. Co takiego jej podarowano?

Katarzyna Dowbor
fot. Pawel Wodzynski/East News

"Nasz nowy dom" to reality show, w którym Katarzyna Dowbor pomaga osobom zmagającym się z trudnymi warunkami mieszkaniowymi. W każdym odcinku potrzebująca rodzina zostaje wysłana na kilkudniowe wakacje. W tym czasie ekipa programu zajmuje się renowacją jej mieszkania lub domu. W przeszłości program zachwycał spektakularnymi remontami. Jednak to, co stało się niedawno, nie miało miejsca nigdy wcześniej.

Zobacz także: Co się dzieje z mamą Katarzyny Dowbor? Gwiazda "Nasz nowy dom" ujawnia

"Nasz nowy dom". Uczestniczka programu dostała wyjątkowy prezent

Niedawno ekipa "Naszego nowego domu" gościła w Elblągu. Zajmowała się tam remontem lokum pani Żakliny, która została okrutnie doświadczona przez los. Dorastając w domu dziecka, miała nadzieję, że w przyszłości założy rodzinę. Kiedy jej się to udało, życie ponownie rzuciło jej kłody pod nogi. Jej mąż zginął w wypadku, w związku z czym pani Żaklina musiała sama zająć się wychowaniem syna. Jakiś czas później w jej mieszkaniu wybuchł pożar.

Nie mogła się spodziewać, że wizyta ekipy Katarzyny Dowbor tak bardzo odmieni jej los. Załoga programu "Nasz nowy dom" nie tylko zajęła się renowacją mieszkania pani Żakliny, ale także postanowiła zapewnić jej... nowe miejsce pracy. Produkcja zadbała o projekt i gabinetu kosmetycznego, o którym marzyła uczestniczka. Dzięki temu będzie mogła stanąć na nogi i rozkręcić własny biznes.

loader

Źródła: RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się