Obserwuj w Google News

Najmłodsza córka Donalda Trumpa wyszła za mąż. Ślub kosztował miliony dolarów [FOTO]

2 min. czytania
13.11.2022 16:56

Tiffany Trump, najmłodsza córka Donalda Trumpa, wyszła za mąż za spadkobiercę fortuny z Libanu. Ceremonia kosztowała miliony dolarów, a zdjęcia z wydarzenia zostały udostępnione w internecie.

Córka Donalda Trumpa wyszła za mąż
fot. Romain Maurice/spalshnews.com/East News,Andrew Harnik/Associated Press/East News

Najmłodsza córka Donalda Trumpa wyszła za mąż. Wydarzenie jest szeroko komentowane w mediach społecznościowych, gdzie opublikowano zdjęcia. Trumpowie przeznaczyli na ceremonię miliony dolarów. Na biednych nie trafiło, mężem córki polityka został Michael Boulos, spadkobierca wielkiej fortuny.

Zobacz także:  Magdalena Stępień przeżyła śmierć synka. Internauci byli bezlitośni

Tiffany Trump wyszła za mąż. Ślub kosztował miliony dolarów [FOTO]

Tiffany Trump jest owocem związku byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych i Marli Maples. W 2020 roku ogłosiła zaręczyny z Michaelem Boulosem, dwa lata później wyszła za mąż za milionera. Ceremonia odbyła się w rezydencji jej ojca w Mar-a-Lago na Florydzie. Najmłodsza córka Donalda Trumpa nie oszczędzała na ślubie, amerykańskie media szacują, że wydarzenie kosztowało słynną rodzinę miliony dolarów. Jak podaje pudelek.pl, w ślubie wzięli udział najbliżsi członkowie familii Trumpów, m.in. Ivanka Trump, Marla Mapes i Melania Trump.

Redakcja poleca

Młoda para zatańczyła do piosenki "Dancing in the Moonlight", a w internecie można znaleźć wiele zdjęć z tego wydarzenia. Część z nich prezentujemy poniżej.

Donald Trump: ile dzieci ma były prezydent Stanów Zjednoczonych?

Donald Trump ma pięcioro dzieci z trzech małżeństw: Donalda Jr. (ur. 1977), Ivankę (ur. 1981), Erica (ur. 1984), Tiffany (ur. 1993), Barrona (ur. 2006).

Zobacz takżeHollywoodzki gwiazdor zmuszał 14-latkę do seksu? Do sądu trafił pozew

RadioZET.pl/pudelek.pl

Jerzy Stuhr / Borys Szyc / Joanna Liszowska
10 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News / Artur Zawadzki/REPORTER / TRICOLORS/East News