,

Nagła śmierć 30-letniej gwiazdy TikToka. Od miesięcy uskarżała się na migreny

21.03.2023 11:19

Jehane Thomas nie żyje. Nagła śmierć 30-letniej gwiazdy TikToka wstrząsnęła użytkownikami serwisu. Kobieta od pewnego czasu skarżyła się na uporczywe migreny. Influencerka osierociła dwójkę dzieci.

Jehane Thomas nie żyje
fot. screen Instagram jehane_x

Jehane Thomas chętnie udzielała się na TikToku. Mama dwóch chłopców zyskiwała popularność na pokazywaniu codziennego życia, a w swoim feedzie skupiała się na dzieciach. Poczynania kobiety śledziło w sieci kilkadziesiąt tysięcy osób. W ostatnich miesiącach obserwatorzy wysyłali jej liczne słowa wsparcia. Stan zdrowia zaczął się pogarszać.

Zobacz także: Nie żyje gwiazdor z „Harry’ego Pottera”. Znaleziono go przed stacją metra

Jehane Thomas nie żyje. Gwiazda TikToka miała 30 lat

Jehane Thomas w jednym z nagrań wyznała, że od kilku miesięcy zmaga się z migrenami. Były wyjątkowo silne. Podczas wizyty u lekarza zdiagnozowano u niej zapalenie nerwu wzrokowego, ale tiktokerka zaczęła odwiedzać szpital coraz częściej. U kobiety podejrzewano też stwardnienie rozsiane.

Gwiazda TikToka nie wytrzymywała z bólu. Po hospitalizacji dolegliwości wracały. Fani starali się jakoś wesprzeć swoją ulubienicę, tym bardziej że miała niedługo być operowana. Była to jedyna nadzieja na pozbycie się uporczywych bólów głowy, a podczas jednej z ostatnich wizyt zdiagnozowano wyciek płynu mózgowo-rdzeniowego.

- Nie mogę podnieść głowy, żeby mnie nie zemdliło i nie mogę chodzić, wszędzie trzeba mnie wozić na wózku. Taki właśnie jest ten ból – napisała pod swoim ostatnim filmem. Niestety, do dwukrotnie przekładanej operacji nie doszło.

17 marca Jehane Thomas nagle zmarła, a kilka dni wcześniej odesłano ją ze szpitala do domu. Jeszcze 12 marca informowała, że czeka na upragnioną operację. Przez cały czas starała się poświęcać większość czasu swoim dzieciom.

- Mimo że cierpiała przez migrenę i ataki choroby przez kilka miesięcy, jej odejście było zupełnie niespodziewane i wszyscy jesteśmy załamani. Dwóch synów zostało bez matki. Jehane – obiecałam, że zrobię dla tych chłopców wszystko, co w mojej mocy, więc przysięgam to zrobić. Kocham cię – napisała przyjaciółka tiktokerki, Alyx Reast.

Anne Heche, Robbie Coltrane i Olivia Newton-John
12 Zobacz galerię
fot. Valerie Macon/AFP/East News,AF Archive/David Gadd/Mary Evans Pictures Library/East News,Yomiuri Shimbun/Associated Press/East News

Logo radiozet Dzieje się