Obserwuj w Google News

Na Wspólnej: serial znika z anteny? Joanna Jabłczyńska zdradziła szczegóły. "Ostatni dzień na planie" [FOTO]

2 min. czytania
01.07.2022 16:06
Zareaguj Reakcja

"Na Wspólnej" już niedługo serial zniknie z anteny TVN? Szczegóły zdradziła jedna z największych gwiazd produkcji Joanna Jabłczyńska. Aktorka przekazała informację, która dla wielu widzów może być zaskoczeniem.

Joanna Jabłzyńska
fot. screen: YouTube TVN Series

" Na Wspólnej" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali, który pojawił się w ramówce TVN w styczniu 2003 roku. Historia dawnych wychowanków domu dziecka, którzy zakładają spółdzielnię mieszkaniową, zaprzyjaźniają się i wspólnie przeżywają życiowe radości i dramaty, spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem. Na przestrzeni niemal dwóch dekad ilość bohaterów i wątków niezwykle się rozrosła, ale produkcja nadal ma szerokie grono oddanych fanów, dla których bohaterowie serii to niemal znajomi. "Na Wspólnej" było sześciokrotnie nominowane w plebiscycie Telekamer, serial otrzymał nagrodę dwukrotnie.

Produkcja TVN broni się nie tylko scenariuszem, który niejednokrotnie zaskakiwał widzów, ale także obsadą, w której nie brakuje gwiazd. Wiele z nich zawdzięcza obecną popularność właśnie angażowi do produkcji. Grażyna Wolszczak, Bożena Dykiel, Anna Korcz, Małgorzata Socha - to tylko część znanych aktorów z "Na Wspólnej". Wśród nich znalazła się także Joanna Jabłczyńska, dla której hit TVN to obok "Klanu" największe osiągnięcie aktorskie. To właśnie  aktorka zdradziła, czy serial zniknie z ramówki TVN na okres wakacji. 

Redakcja poleca

"Na Wspólnej" znika z anteny? Joanna Jabłczyńska pokazała zdjęcie z ostatniego dnia na planie

Na profilu Joanny Jabłczyńskiej na Instagramie pojawił się nowy wpis. Aktorka opublikowała zdjęcie z ostatniego dnia na planie "Na Wspólnej". Widzowie jednak nie muszą się martwić, serial, w odróżnieniu od wielu konkurencyjnych produkcji, nie zniknie z anteny w wakacje.

- To ostatni dzień na planie "Na Wspólnej" przed wakacyjną przerwą. Wy nie stęsknicie się za nami, ponieważ premierowe odcinki serialu będą Wam towarzyszyć przez wszystkie wakacyjne miesiące. My tu wrócimy dopiero we wrześniu - poinformowała Joanna.

Fani Jabłczyńskiej nie kryli zadowolenia z takiego obrotu spraw.

- A ja myślałam, że Marta wraca do pracy w barze. Fantastycznie, że nie ma przerwy wakacyjnej w odcinkach, bo to jeden z najlepszych seriali Miłych wakacji życzę i odpoczynku.

- Super! Zwykle chyba była przerwa w odcinkach na wakacje. Strasznie mi się to dłużyło zawsze.

- To chyba jeden z najlepszych seriali. Miłego wypoczynku - czytamy.

Jak widać fani "Na Wspólnej" nie muszą z niecierpliwością czekać na kolejne odsłony losów ulubionych bohaterów.