Obserwuj w Google News

Multimilioner Philip Plein ma dziewczynę z Polski. Kto to?

Redakcja
2 min. czytania
07.09.2018 14:13
Zareaguj Reakcja

Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni doskonale czują się w otoczeniu pięknych kobiet. Philip Plein najlepiej czuje się w obecności Polki Justyny Gradek. Para po raz pierwszy pokazała się oficjalnie w środę. Kim jest dziewczyna multimilionera?

Multimilioner Philip Plein ma dziewczynę z Polski. Kto to?
fot. Instagram:@gradek_justyna

Philip Plein to jedno z najgorętszych nazwisk przemysłu modowego. Projektant założył swoją markę w 2004 roku i odniósł spektakularny sukces. Pojawiają się nawet głosy, że ubrania Pleina są przez gwiazdy cenione bardziej niż projekty Louis Vuitton. Wielką fanką i przyjaciółką Philipa jest między innymi Kim Kardashian. Ubrania marki nie należą oczywiście to najtańszych. Za zwykły T-shirt z logo klienci muszą zapłacić nawet około tysiąca złotych. Nic więc dziwnego, że majątek Pleina wyceniany jest na około 300 milionów dolarów. W środę projektant pojawił się na gali odebrania nagród magazynu „GQ”. U jego boku na ściance pozowała Polka, Justyna Gradek.

Kim jest dziewczyna Philipa Pleina?

Philip Plein i Justyna Gradek poznali się na gali promującej ubrania projektanta. W środę po raz pierwszy oficjalnie pokazali się razem. Mówi się jednak, że parą są już od pewnego czasu. W jaki sposób Polka znalazła się tak blisko multimilionera?

Justyna Gradek karierę zaczynała na galach KSW jako ring girl, czyli dziewczyna pokazująca tabliczki z numerami kolejnych rund walki. Po sesji zdjęciowej dla magazynu „CKM” zaczęła dostawać poważniejsze propozycje. Pojawiała się między innymi w programie „Pytanie na śniadanie”, w którym opowiadała o byciu modelką na Instagramie. Pracowała również jako modelka marek bieliźnianych, jest również ambasadorką marki Bas Bleu oraz producenta sztucznych rzęs Secret Lashes.

Nie wiadomo, jak rozwinie się związek z multimilionerem, ale można podejrzewać, że już teraz Justyna Gradek stała się o wiele bardziej popularna.

RadioZET.pl/MF