Zamknij

Mroczek skomentował zarobki w TVP. Aktor nie zarabia kokosów: "Nie pędzi to jak inflacja"

03.12.2022 16:27

Marcin Mroczek skomentował zarobki w Telewizji Polskiej. Aktor znany z "M jak miłość" zdradził, że wynagrodzenia w TVP nie doganiają pędzącej inflacji.

Marcin Mroczek
fot. Artur Szczepanski/REPORTER

Marcin Mroczek od lat jest związany z Telewizją Polską. Od 2000 roku wciela się w rolę Piotra Zduńskiego w uwielbianym przez widzów serialu "M jak miłość". Okazało się, że po wielu latach pracy, Mroczek nie doczekał się wysokiej pensji.

Marcin Mroczek skomentował zarobki w TVP: "Nie pędzi to jak inflacja"

Aktor znany z "M jak miłość" coraz częściej pojawia się także w innych produkcjach. Ostatnio zagrał np. w produkcji Netfliksa - "Gangu zielonej rękawiczki" oraz pojawia się w nowych sztukach teatralnych. Mroczek zaspokaja w ten sposób swoje ambicje, ale także najwyraźniej szuka dodatkowego zarobku.

Niedawno aktor dzielił się z fanami sposobami na walkę z inflacją. Zdradził, że znalazł sposób na niższe rachunki. Tym razem w rozmowie z Jastrząb Post zaznaczył, że jego zarobki w TVP nie są tak wysokie, jak wyobrażają sobie widzowie.

Marcin Mroczek gorzko o zarobkach w Telewizji Polskiej

Mroczek podkreśla, że wynagrodzenie za grę w "M jak miłość" niestety nie dogania pędzącej inflacji - Jest teraz trochę inna stawka, ale nie pędzi to tak jak inflacja, chociaż bardzo bym chciał. I nie jest to też takie wynagrodzenie, o jakim czytamy w prasie.

loader

RadioZET.pl/Jastrząb Post/Pomponik