Obserwuj w Google News

Monka Richardson o zażyłej relacji z Piotrem Kraśko? Kolejna power-couple polskiej telewizji?

2 min. czytania
13.02.2023 22:36
Zareaguj Reakcja

Monika Richardson serdecznie o Piotrze Kraśce. Była prezenterka telewizyjna nie szczędziła ciepłych słów o swoim koledze po fachu. Czy coś jest na rzeczy i szykuje nam się kolejna power-couple polskiej sceny telewizyjnej?

Monka Richardson o zażyłej relacji z Piotrem Kraśko? Kolejna power-couple polskiej telewizji?
fot. VIPHOTO/East News

Monika Richardson w samych superlatywach wypowiedziała się o swoim koledze po fachu, Piotrze Kraśce. Była prezenterka nie szczędziła miłych słów, omawiając karierę i charakter również byłego prezentera telewizyjnego. Jej ton wskazywał na bliską zażyłość, a gdy kobieta wspomniała, że wraz z mężczyzną jeździła na wspólne wakacje, w internecie zaczęły pojawiać się głosy, czy Richardson-Kraśko to będzie nowa power-couple polskieo showbiznesu, która będzie mogła zdetronizować niepodzielnie rządzących Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, którzy dosłownie wyskakują wy tym momencie już z lodówki.

Redakcja poleca

Monika Richardson i Piotr Kraśko – nowa power-couple polskiego showbiznesu?

Czy Monika Richardson i Piotr Kraśko zostaną nową power-couple polskiego świata mediów i telewizji? Nic z tych rzeczy. Richardson jest kuzykna Kraśki i to właśnie dlatego razem spędzali liczne wakacje. W niedawnej rozmowie z dziennikarzami portalu Jastrząb post, Richardson w następujących słowach wypowiadała się o swoim kuzynie. Ich relację i wspólnie spędzony czas ocenia „bardzo dobrze”.

– To jest mój brat cioteczny, myśmy się wspólnie wychowywali. Chociaż nie cały czas, ale wakacje spędzaliśmy razem, bo mieliśmy wspólną babcię, babcię Bunię, świętej pamięci, która żyła prawie do setki. Miała 99 lat jak zmarła – wspomniała była prezenterka.

„Piotr jest wybitnym dziennikarzem” 

W następnej części rozmowy nie kryła innych ciepłych słów wobec mężczyzny. Szybko okazało się, że mocno wspiera mężczyznę w rozwoju kariery.

– Kibicuję mu. Piotr jest wybitnym dziennikarzem i mam nadzieję, że ta chwila jego nieobecności w mediach szybko zostanie zapomniana.

Monika Richardson – historia związków

Jak już ustaliliśmy – związku z Piotrem Kraśko nie będzie. To jednak dobry momenty, by przypomnieć dotychczasowe romantyczne relacje jednej z najbardziej charakterystycznych byłych prezenterek telewizji.

Z informacji, do których dotarli dzennikarze portalu Pomponik.pl wynika, że Monika Richardson w czasach studenckich związała się z Przemysławem Pohrybieniukiem. Relacja ta była burzliwa i pełna pasji, ale nie przetrwała zbyt długo. Niestety nie wiemy, z kim spotykała się Richardson w liceum, za to jej życie uczuciowe po 1995 roku jest dość dobrze udekumentowane. W tym okresie, aż do 2000 roku, Richardson była żoną Willa Richardsona, amerykańskiego dziennikarza. Para była zakochana i chętnie okazująca sobie uczucia, ale po pięciu latach czar prysł i doszło do rozwodu.

W 2001 roku Monika Richardson zdecydowała się pochodzącego ze Szkocji Jamiego Malcolma, z którym doczekała się dwójki dzieci. Związek pary utrzymał się do 2012 roku, gdy doszło do rozwoju. Przez dwa lata Richardson samotnie wychowywała swoje dzieci, ale w 2014 roku już poznała Zbigniewa Zamachowskiego, z którym żyła wspólnie aż do 2021 roku, gdy para się rozstała. Sprawa rozwodowa wciąż trwa, ale nie przeszkadza do Richardson żyć w szczęśliwym związku z przedsiębiorcą Konradem Wojterkowskim. Życzymy parze szczęścia.

Czytaj także:  Anna Kalczyńska znika z „Dzień dobry TVN”. Pożegnała się z widzami

RadioZET.pl/Pomponikpl/Jastrząb Post

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl