Monika Miller pokazała chłopaka. Nie Polak [FOTO]

27.01.2023 21:13

Monika Miller już nie ukrywa swojego związku. Wnuczka Leszka Millera wyznała, że jej partner pochodzi z zagranicy, lecz mówi po polsku. Ostatnio na Instastory pojawiło się zdjęcie Moniki z jej nowym chłopakiem. 

Monika Miller
fot. Pawel Wodzynski/East News

Monika Miller to wnuczka byłego premiera Leszka Millera i popularna instagramerka. Wytatuowana dziewczyna z piercingiem i mocnym makijażem wystąpiła w 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Potem zasiadała w jury programu "Beauty Express. Mistrzynie makijażu" oraz dostała rolę w serialu "Gliniarze". Próbowała także swoich sił w śpiewaniu, nagrywając pod pseudonimem Monami.

Monika Miller zakochana. Pokazała chłopaka 

Spore zainteresowanie internautów budzi życie prywatne Moniki Miller. 28-latka sama chętnie dzieli się szczegółami w social mediach, m.in. informowała o swoich diagnozach oraz relacjonowała pobyt w szpitalu. Wnuczka Leszka Millera jest otwarta także w temacie spraw sercowych. Swego czasu Monika publicznie zwierzała się, że jest biseksualna, a potem stwierdziła, że jednak bliżej jej do panseksualizmu.

Obecnie Monika Miller spotyka się z pewnym mężczyzną, który jest obcokrajowcem, ale mówi po polsku. Wprawdzie 28-latka nie przedstawiła jeszcze partnera swojemu dziadkowi, lecz polityk zdążył już zauważyć, że relacja wnuczki wygląda na poważną. 

Zakochana instagramerka pochwaliła się swoją miłością w ostatnim Q&A. Internauci mieli okazję zobaczyć wspólne zdjęcie Moniki Miller z jej nowy partnerem, szczegółów relacji jednak nie poznali. 

monika miller chlopak
fot. Instagram:@moniamiller
loader