Obserwuj w Google News

Szczere wyznanie Moniki Miller. Opowiedziała o problemach psychicznych

2 min. czytania
25.01.2023 10:46
Zareaguj Reakcja

Monika Miller opowiedziała o swoich problemach natury psychicznej. Ataki paniki, z którymi musi się mierzyć, są dla niej niezwykle uciążliwe. Powiedziała, jak sobie z nimi radzi.

Szczere wyznanie Moniki Miller. Opowiedziała o problemach psychicznych
fot. Screen/Instagram: @monika.miller

Coraz więcej gwiazd decyduje się na otwarte mówienie o swoich problemach. Nie tak dawno Sandra Kubicka opublikowała na Instagramie szczery wpis, w którym przyznała, że od wielu lat zmaga się z atakami paniki. Teraz do grona sław, które nie trzymają w tajemnicy swoich dolegliwości, dołączyła Monika Miller.

Zobacz także: Robert Gonera szczerze o problemach psychicznych. „Zapłaciłem ogromną cenę za przyznanie się do tego”

Monika Miller cierpi na ataki paniki. Powiedziała, co jej pomaga

Pierwsze kroki na drodze do kariery stawiała jako fotomodelka i influencerka. Później pojawiła się w "Tańcu z gwiazdami" i w serialu "Gliniarze". Swoją karierę zawdzięcza między innymi podziwu godnej samodyscyplinie. Okazuje się jednak, że czasami jest ona źródłem problemów Moniki Miller. Wnuczka Leszka Millera przyznała, że perfekcjonizm często wywołuje u niej ataki paniki.

To jest takie uczucie jak... Jesteś na górze, dosłownie na górze i patrzysz w dół. Jest taki strach i nagle zapadasz się, spadasz, ale w ostatniej chwili odsuwasz się do tyłu. I to jest takie uczucie "zaraz, boże, zginąłbym" — zwierzyła się w rozmowie z Pomponikiem Miller.

Napady paniki to problem, z którym niełatwo sobie poradzić. Monika przyznała, że najczęściej w takich sytuacjach próbuje się wyciszyć i jak najszybciej zapomnieć o nieprzyjemnym uczuciu.

Zobacz także: Monika Miller umawiała się z mężczyznami i kobietami na seks. "One night stand"

Kim jest Monika Miller?

Monika Miller urodziła się 10 sierpnia 1995 roku. Jej medialna kariera miała swój początek w internecie. Wnuczka Leszka Millera zaistniała jako influencerka, publikując instagramowe treści pod pseudonimem Monami.

Z czasem została zauważona przez mainstreamowe media. Wzięła udział w 10. edycji "Tańca z gwiazdami" i dostała rolę w serialu "Gliniarze". W międzyczasie zaczęła pracować nad karierą muzyczną. W 2019 roku ukazał się jej debiutancki utwór "W bezruchu".

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Pomponik.pl