Obserwuj w Google News

Monika Mielnicka ma romans z uczestnikiem "Top Model"? Jej słowa rozwiewają wątpliwości

2 min. czytania
25.11.2022 09:16

Monika Mielnicka zdobyła sympatię widzów "M jak miłość". Zdobyła też serce Oskara Paradowskiego, z którym jeszcze niedawno wiodło jej się nie najgorzej. Jednak ten związek to już przeszłość. Gwiazda TVP przyznała, że znów jest singielką.

Monika Mielnicka ma romans z uczestnikiem "Top Model"? Jej słowa rozwiewają wątpliwości
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Monika Mielnicka ma zaledwie 22 lata, a już zdołała skraść serca widzom " M jak miłość". Od 2018 roku pojawia się na antenie TVP w roli Lilki Mostowiak, a fani popularnej telenoweli z wielkim zaangażowaniem śledzą jej poczynania. Na ekranie była już radość, był smutek i były rozstania. Perypetie Lilki Mostowiak potrafią wywołać naprawdę silne emocje.

Nie mniejszym zainteresowaniem cieszą się prywatne poczynania Moniki Mielnickiej. Podobnie jak w telenoweli, aktorka na oczach zainteresowanych zakochała się, spędziła cudowne chwile u boku ukochanego, a na końcu spotkał ją iście serialowy zawód miłosny.

Zobacz także: "M jak miłość": Mateusz nadal kocha Lilkę? Barbara zmusi go do wyznania prawdy

Gwiazda TVP rozstała się ze znanym sportowcem

Dwa lata — dokładnie tyle młoda gwiazda TVP spotykała się z Oskarem Paradowskim. Jej wybranek był wicemistrzem świata juniorów w pięcioboju nowoczesnym. Pochodzili z dwóch różnych — choć równie niezwykłych — światów. Ich związek zaczął się jednak zupełnie zwyczajnie.

Jak donosi Pomponik, Mielnicka i Paradowski poznali się dzięki aplikacji randkowej. Choć początkowo aktorka podchodziła do tej znajomości z dystansem, szybko dała ponieść się uczuciu. Przez pewien czas wydawała się naprawdę szczęśliwa.

W końcu czar prysł. Mielnicka i Paradowski podjęli bardzo dojrzałą decyzję.

To była nasza wspólna decyzja. Rozstaliśmy się bez gniewu i kłótni. Zdecydowaliśmy, że każde z nas pójdzie w swoją stronę — tłumaczyła w rozmowie z Pomponikiem.

Informacja o rozstaniu pary trafiła do mediów niedługo po tym, jak w sieci pojawiły się zdjęcia z jednej z branżowych imprez, na którą aktorka przyszła z Adrianem Nkwamu — uczestnikiem "Top Model". Choć może to być zwykły zbieg okoliczności, niektórzy z fanów na pewno zastanawiają się, czy modela i aktorkę łączy coś więcej.

Sama zainteresowana zapewnia jednak, że nie chce wiązać się na stałe. Jest młoda i na razie zamierza skupić się na karierze.

—  Teraz chcę się realizować w pracy. Mam dubbing, rolę w "M jak miłość", nowy serial kryminalny — tłumaczyła we wspomnianym wywiadzie.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Pomponik.pl

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE