Obserwuj w Google News

Polsat ujawnił kolejną gwiazdę "The Real Housewives Warszawa". To znana modelka

2 min. czytania
07.07.2023 11:32

Znamy kolejną uczestniczkę nowego programu Polsatu "The Real Housewives Warszawa". To modelka i celebrytka Monika Goździalska, znana między innymi z udziału w "Big Brotherze".

Monika Goździalska gwiazdą "The Real Housewives Warszawa"
fot. screen: Instagram @monika.gozdzialska

" The Real Housewives Warszawa" to program, który ma stać się nowym hitem ramówki Polsatu. Polska edycja świetnie przyjętego amerykańskiego formatu ma być jednym z filarów sukcesu stacji pod rządami Edwarda Miszczaka. W programie zobaczymy prawdziwe życie kobiet sukcesu, które opowiedzą o tym, jak doszły do sławy i wielkich pieniędzy, ale także zdradzą, jak wygląda ich życie osobiste.

- Zobaczymy, gdzie mieszkają, dowiemy się, jak doszły do swoich fortun, jak wygląda ich luksusowa codzienność. Przekonamy się, jak ważna jest dla nich rodzina oraz co oznacza dla nich lojalność i przyjaźń. Będziemy świadkami ich wspólnych spotkań, zobaczymy, jakie relacje nawiązują się między nimi i przekonamy się, czy w świecie wielkich pieniędzy jest miejsce na takie sentymenty? - reklamuje show Edward Miszczak.

Dwiema pierwszymi gwiazdami "The Real Housewives Warszawa" zostały Anna Szubierajska i Monika Żochowska. Teraz Polsat ogłosił kolejną gwiazdę nowego show.

The Real Housewives Warszawa: Monika Goździalska kolejną uczestniczką programu Polsatu

Jak poinformował portal Pomponik, kolejną gwiazdą "The Real Housewives Warszawa" została Monika Goździalska. Karierę modelki rozpoczęła w wieku zaledwie 16 lat, kiedy jeden z agentów dostrzegł ją na warszawskiej ulicy. Bardzo szybko wyjechała do Paryża, by pozować dla uznanych fotografów. W 1999 otrzymała tytuł Twarzy Europy. Dobrze zapowiadającą się karierę modelki przerwała nieplanowana ciąża, po której Monika wycofała się z życia publicznego. Na szczęście po powrocie do Polski z powodzeniem powróciła do show-biznesu.

Monika Goździalska kolejną gwiazdą "The Real Housewives Warszawa"

Monika Goździalska po powrocie do Polski wystąpiła między innymi w " Big Brotherze" oraz edycji "MasterChefa" z udziałem celebrytów. Media zachwyciły się urodą modelki i uznały za najseksowniejszą uczestniczkę programów. Na swoim koncie Goździalska ma także rozbieraną sesję dla magazynu "CKM".

Nowa gwiazda show Polsatu jest autorką książki "Skandaliczne życie modelek", brała także udział w tworzeniu aplikacji skierowanej do właścicieli zwierząt. Teraz jej życie poznamy jeszcze lepiej dzięki "The Real Housewives Warszawa".

Redakcja poleca