Obserwuj w Google News

"Królowa mafii" gwiazdą disco polo? "Słowikowa" została piosenkarką

2 min. czytania
11.01.2023 17:59
Zareaguj Reakcja

Monika Banasiak, była żona znanego gangstera "Słowika", po wyjściu z aresztu odmieniła swoje życie. "Królowa mafii" postanowiła podbić serca fanów disco polo. Rozpoczęła współpracę z jedną z uczestniczek "Projektu Lady".

Monika Banasiak
fot. screen: Instagram @monika_banasiak

" Królowe życia" okazały się strzałem w dziesiątkę, program TTV zyskał ogromną popularność wśród telewidzów, głównie za sprawą charyzmatycznej Dagmary Kaźmierskiej. Fanom nie przeszkadzał fakt, że celebrytka miała za sobą wyrok między innymi za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej i zmuszanie kobiet do prostytucji. Kolejną "królową", która ma na swoim koncie problemy z prawem, jest Monika Banasiak, była żona znanego polskiego gangstera "Słowika", szefa mafii pruszkowskiej. Po wyjściu z aresztu postanowiła odmienić swoje życie, między innymi spróbowała swoich sił jako piosenkarka disco polo.

Monika Banasiak została piosenkarką. Polska "królowa mafii" gwiazdą disco polo?

Monika Banasiak została oskarżona o kierowanie grupą przestępczą. W roku 2013 trafiła do aresztu, po dwóch i pół roku została zwolniona za poręczeniem majątkowym. Ostatecznie sąd uwolnił ją od zarzutu, a ona sama postanowiła zmienić swoje życie. Jest autorką kilku książek, napisała między innymi "Królową mafii" i "Słowikowa o więzieniach dla kobiet", ale także próbowała swoich sił w muzyce. Razem ze znaną z "Projektu Lady" Julią Jaroszewską postanowiła tworzyć utwory disco polo. W serwisie YouTube możemy obejrzeć teledysk do piosenki "Jesteś wszystkim". Do tej pory Banasiak nie udało się zostać gwiazdą.

Redakcja poleca

Monika Banasiak była żoną szefa mafii. Jak poradziła sobie "Słowikowa"?

Monika Banasiak, żeby utrzymać się po wyjściu z aresztu, miała zajmować się sprzątaniem mieszkań, założyła także salon kosmetyczny. Wróciła nawet do wyuczonego zawodu pielęgniarki.

- Pobudka równo o 5:45, bo punkt 7:00 trzeba już być przy łóżkach pacjentów. A potem zaczyna się ciężka praca. To harówa non stop na nogach, jednak kocham to i nie wyobrażam już sobie życia bez tej pracy. Chylę czoła wszystkim koleżankom, które wykonują ten zawód, bo to odpowiedzialna i trudna praca - opowiadała w rozmowie z "Super Expressem".

Obecnie Banasiak chwali się w mediach społecznościowych zdjęciami z zagranicznych wyjazdów, często pozuje także w towarzystwie nowego ukochanego. Jak widać, ułożyła sobie życie, choć nie została gwiazdą disco polo.