Obserwuj w Google News

Miszczak o aferze z Chajzerem „Gówniarskie zachowania trzeba tępić”

2 min. czytania
08.03.2023 22:01
Zareaguj Reakcja

Flip Chajzer został niedawno oskarżony o przywłaszczenie 15 tysięcy złotych w związku z działalnością jego fundacji charytatywnej. Prezenter wydał oświadczenie, w którym odniósł się do zarzutów, a teraz o głośnej sprawie postanowił wypowiedzieć się były dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak.

Miszczak i Chajzer
fot. Artur Zawadzki/MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Filip Chajzer, który jest znany ze swojej działalności charytatywnej, jakiś czas temu zaangażował się w pomoc dla 4-letniej dziewczynki chorej na rdzeniowy zanik mięśni. Niedawno w sieci pojawił się wpis Kingi Szostko z Fundacji Przedsiębiorcy Pomagają, która zarzuciła gwiazdorowi TVN dołączenie do zbiórki w celu pobrania wysokiej prowizji. Publikacja wywołała spore zamieszanie w mediach społecznościowych.

Zobacz także:  Małgorzata Ohme broni Filipa Chajzera. Chodzi o falę hejtu

Filip Chajzer oskarżony o przywłaszczenie 15 tysięcy złotych. Jest odpowiedź.

Działaczka w ostrych słowach wypunktowała synowi Zygmunta Chajzera rzekome przewinienia, atakując również fundację „Taka akcja”, w której działa celebryta.

Gdzieś w okolicy piątego miliona, do zbiórki dołącza sympatyczny pan z telewizji. Pan ten jednak nie zakłada "skarbonki" na macierzystym portalu, a zakłada swoją, na portalu swojej fundacji, choć jest to niezgodne z jej regulaminem (...) Brakuje niecałych 15 tysięcy. Oficjalnie. To "prowizja", którą pan z telewizji wziął za "podłączenie" się do zbiórki dziewczynki, a właściwie to za nic. Wziął, bo myślał, że nikt tego nie zauważy

 – grzmiała na Instagramie Kinga Szostko.

Do jej słów odnieśli się już przedstawiciele „Takiej Akcji” oraz sam Filip Chajzer, który zamieścił na swoim profilu emocjonalne oświadczenie.

Jeden kłamliwy, manipulatorski post na Instagramie właśnie łamie mi życie. Uruchamia lawinę artykułów. Na miłość boską — Czytam między innymi, że "przytulam pieniądze" ze zbiórki. Tytuł ma wielką siłę. W treść mało kto się wgryza

– napisał na swoim instagramowym profilu.

Redakcja poleca

Edward Miszczak komentuje atak na Filipa Chajzera. „Jestem jego fanem”

O ataku wymierzonym w prowadzącego „Dzień dobry TVN” zdecydował się wypowiedzieć również Edward Miszczak, który ma na koncie wieloletnią współpracę z Chajzerem. Zanim nowy dyrektor programowy Polsatu pożegnał się ze stacją TVN często pojawiały się głosy, że darzy prezentera szczerą sympatią, która najwyraźniej nie minęła.

Życie mu hejtu nie oszczędziło, ale myślę, że jest bardzo odpornym człowiekiem. Ja jestem jego fanem. Ciągle moje myśli biegną do niego i uważam go za bardzo wartościowego człowieka. Myślę, że już się uodpornił na hejt. Jest w jego sprawie bardzo dużo niesprawiedliwości. Bardzo dużo. No, ale trzeba się z tym hejtem nauczyć żyć. Są tacy, którym to sprawia przyjemność

– mówił Miszczak w najnowszym wywiadzie dla „Jastrząb Post”.

Odniósł się także do głośnej tragedii 16-letniego Mikołaja ze Szczecina, który niedawno targnął się na swoje życie.

- Jesteśmy po historii, która wydarzyła się w Szczecinie, więc musi nastąpić jakieś opamiętanie. Jakieś gówniarskie zachowania trzeba tępić, ale wiele w tym, co spotkało Chajzera jest niesprawiedliwości – zakończył.

Zgadzacie się z jego słowami?

RadioZet.pl/”Jastrząb Post”

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS