Obserwuj w Google News

Mikołaj Roznerski zmienił się nie do poznania. Co za metamorfoza!

2 min. czytania
06.03.2023 08:03

Po jego dawnym wyglądzie nie pozostał nawet ślad. Mikołaj Roznerski pochwalił się na Instagramie efektami zaskakującej transformacji. W sekcji komentarzy porównywano go do Kurta Cobaina i Marilyn Monroe. Czy to koniec image'u Roznerskiego, do którego przywykli widzowie "M jak miłość"?

Mikołaj Roznerski zmienił się nie do poznania. Co za metamorfoza!
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER, Instagram: @mroznerski

Kilka dni temu na Instagramie zawrzało. Nie z powodu skandalu, tragedii albo kontrowersyjnych słów jakiegoś celebryty. Uwagę entuzjastów polskiego show-bizu przykuła zaskakująca transformacja Mikołaja Roznerskiego. Aktor, znany z roli Marcina Chodakowskiego w kultowej telenoweli TVP "M jak miłość", przyzwyczaił swoich fanów do image'u wrażliwego, ale stanowczego mężczyzny — sportowca z krwi i kości. Jako taki, Marcin nie pozwalał sobie na radykalne zmiany w wyglądzie. Zawsze prezentował się jako zadbany facet z niewysublimowanym wyczuciem stylu.

Co innego możemy powiedzieć o innej roli Mikołaja Roznerskiego. Zapowiadając kolejny projekt, gwiazdor "M jak miłość" pochwalił się transformacją, którą przeszedł z pomocą charakteryzatorów. W sekcji komentarzy pojawiły się porównania do znanych osobistości ze świata muzyki i filmu.

Zobacz także: Kalska i Roznerski całują się na Instagramie. Aktorka pokazała to w urodziny

Mikołaj Roznerski przeszedł metamorfozę. Jak wygląda?

Gwiazdor TVP porzucił image maczo, założył perukę i sfotografował się w lustrze. Zdjęcie, na którym możemy zobaczyć efekt zaskakującej transformacji Mikołaja Roznerskiego, pojawiło się na Instagramie. W opisie aktor zamieścił dwa hashtagi, sugerujące, że fotka powstała na planie filmowym — "newproject" i "#comingsoon".

Jak można się spodziewać, w sekcji komentarzy zawrzało. Nowy wygląd Roznerskiego najwyraźniej przypadł do gustu fanom.

Redakcja poleca

Mikołaj Roznerski pochwalił się transformacją. Co na to fani?

Instagramowy profil Mikołaja Roznerskiego obserwuje ponad pół miliona osób. Część z nich chętnie udziela się pod postami aktora, oceniając jego zdjęcie, komentując nowe projekty i gratulując sukcesów. Tym razem także fani zalali go wpisami. W nowym image'u gwiazdora "M jak miłość" doszukiwali się podobieństwa do Marilyn Monroe i Kurta Cobaina.

Identyczny jak Kurt Cobain - stwierdziła jedna z fanek.
Prawie jak Piasek z Mafii - oceniła kolejna.
Ja tam widzę Marilyn Monroe - dodał ktoś inny.

Zgadzacie się z tymi komentarzami?

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @mroznerski