Obserwuj w Google News

Mikołaj Roznerski pokazał syna. Wzrostem zaraz dogoni tatę [ZDJĘCIE]

2 min. czytania
02.06.2023 14:50

Mikołaj Roznerski pochwalił się synem. Antoni to już nastolatek, który wzrostem prawie dogonił znanego tatę. Kim jest mama chłopca?

mikołaj-roznerski-pokazał-syna-wzrostem-zaraz-dogoni-tatę-zdjęcie
fot. TRICOLORS/East News

Mikołaj Roznerski rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Jeszcze niedawno fanów aktora najbardziej interesowało jego rozstaniu z Adrianą Kalską. Niedawno gwiazdor „ M jak miłość” udzielił ciekawego wywiadu, w którym zdradził, że wciąż jest samotny i szuka miłości. Ujawnił też, jak podchodzi do seksu na pierwszej randce. Teraz postanowił podzielić się z fanami kolejnym fragmentem jego codzienności. W sieci znalazło się zdjęcie Roznerskiego z synem.

Redakcja poleca

Mikołaj Roznerski pochwalił się nastoletnim synem. Ale wyrósł!

Z okazji Dnia Dziecka na Instagramie aktora pojawiła się fotografia, na której pozuje on razem z synem, Antonim. Chłopiec ma już 12 lat i rośnie jak na drożdżach. Podczas gdy Mikołaj Roznerski mierzy 190 cm, jego syn może pochwalić się 167 centymetrami wzrostu.

- Mój dzidziuś - zażartował aktor, podpisując zdjęcie. Nie zdecydował się jednak pokazać twarzy chłopca, zapewne mając na uwadze troskę o jego bezpieczeństwo.

roznerski-pokazał-syna
fot. Instagram (@mroznerski)

Antoni to owoc miłości Mikołaja Roznerskiego i Marty Juras. Niestety uczucie między aktorami nie przetrwało próby czasu. Gwiazdor „M jak miłość” miał też być związany między innymi z Olgą Bołądź i Marceliną Zawadzką. Media łączyły go także z Anną Głogowską.

Najgłośniejszym związkiem Mikołaja Roznerskiego pozostaje ten z Adrianą Kalską. Po rozstaniu para wciąż wciela się w zakochanych w serialu TVP. Ostatnio scenarzyści „M jak miłość” nie oszczędzają jednak ich postaci, stawiając na ich drodze kolejne przeszkody i tragedie.

Redakcja poleca
Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska