Obserwuj w Google News

Grożono Mikołajowi Roznerskiemu i jego synkowi. Sprawa trafiła na policję

2 min. czytania
15.01.2023 12:55
Zareaguj Reakcja

Mikołaj Roznerski wyznał, że otrzymywał groźby od anonimowego prześladowcy. Psychofan próbował zastraszać także członków jego rodziny, w tym 11-letniego syna. Gwiazdor "M jak miłość" podzielił się szczegółami w "Dzień dobry TVN". 

Mikołaj Roznerski
fot. TRICOLORS/East News

Mikołaj Roznerski jest obecnie jednym z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Rozpoznawalność przyniosły mu m.in. role w komediach romantycznych "Kochaj!", "Porady na zdrady", "Pech to nie grzech" czy "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Widzowie znają go także jako Marcina Chodakowskiego z telenoweli "M jak miłość", gdzie grał razem z Adrianą Kalską, do niedawna jego dziewczyną. 

Redakcja poleca

Mikołaj Roznerski otrzymywał groźby od prześladowcy 

Ogromna popularność Mikołaja Roznerskiego niestety ma też i ciemne strony, o czym aktor przekonał się wielokrotnie. Jak wyznał w rozmowie z "Dzień dobry TVN", regularnie podszywają się pod niego w aplikacjach randkowych. Fałszywe konta to jednak nic w porównaniu z tym, do czego potrafią posunąć się psychofani. Raz doszło do przykrej sytuacji, która skończyła się zgłoszeniem na policję. 

- Kiedyś miałem takiego psychofana czy psychofankę. To coś, bo to było bezosobowe, profil, groziło mojej rodziniegroziło mojemu synkowi. Zgłosiłem to na policję - wyznał w "Dzień dobry TVN" Mikołaj Roznerski. 

W niebezpieczeństwie był m.in. 11-letni syn gwiazdora, Antoni, którego mamą jest aktorka Marta Juras. 

Niestety o stalkingu mówi coraz więcej polskich gwiazd. Szalony prześladowca mało nie zabił Dody podczas koncertu. Od wielu lat przez psychofankę nękani są Robert Janowski i jego żona Monika, ale mimo interwencji służb, wciąż pozostają bezradni.

Małgorzata Kożuchowska też przechodziła podobny dramat. Stalker śledził ją od 2011 roku. Trzy lata później mężczyznę skazano, zabraniając mu uczestniczenia w spektaklach z udziałem aktorki i zbliżania się do niej. Małgorzacie Foremniak również udało się wygrać ze stalkerem, którym okazał się jej znajomy, podszywający się pod producenta filmowego. Nękał ją przez prawie cztery lata, śledził i wysyłał sms-y, w końcu udało się go namierzyć i skazać.