Obserwuj w Google News

Michel Moran został dziadkiem. Zdradził płeć i imię dziecka [FOTO]

2 min. czytania
11.07.2023 07:40
Zareaguj Reakcja

Michel Moran poinformował fanów, że został dziadkiem. Gwiazdor "MasterChefa" opublikował w sieci urocze zdjęcie oraz zdradził płeć i imię dziecka. Powitał na świecie wnuka czy wnuczkę?

Michel Moran został dziadkiem
fot. screen: Instagram @michelmoran_official

Michel Moran zyskał w Polsce ogromną popularność dzięki udziałowi w programach " MasterChef" i " MasterChef Junior". Pochodzący z Hiszpanii restaurator i szef kuchni podbił serca widzów niezwykłą energią, poczuciem humoru i uśmiechem. Wiele osób nie wyobraża sobie bez niego zwłaszcza edycji kulinarnego show z udziałem dzieci. Prywatnie Michel jest ojcem dwóch dorosłych pociech, córki Solene i syna Andrei. Teraz Moran podzielił się z fanami radosną nowiną o powiększeniu rodziny.

Michel Moran został dziadkiem. Gwiazdor "MasterChefa" przekazał radosną nowinę

Na profilu Michela Morana na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym uśmiechnięty gwiazdor "MasterChefa" pozuje w koszulce z napisem "Dziadek lipca 2023". W ten sposób pochwalił się fanom, że jego syn został ojcem, a on sam dziadkiem. Zdradził także płeć i imię nowo narodzonego dziecka.

- Et voilà! Elea jest już z nami, piękna dziewczynka urodzona 10 lipca! Marie i Andrea szczęśliwi! A my z Haliną, babcia i dziadek, w niebo - czytamy.

Pod postem szczęśliwego dziadka zaroiło się od pozytywnych komentarzy zachwyconych fanów.

Michel Moran został dziadkiem. Internauci gratulują gwiazdorowi TVN powiększenia rodziny

Michel Moran po ogłoszeniu, że jest już dziadkiem, został zasypany gratulacjami. Pod postem szefa kuchni zaroiło się od pozytywnych komentarzy fanów.

- Gratulacje Michel! Będziesz, a w sumie już jesteś, najlepszym dziadkiem.

-Gratulacje szefie dziadku.

- Gratulacje! Już jej zazdroszczę takiego dziadka - czytamy.

To kolejne radosne wydarzenie w rodzinie Michela. Niedawno gwiazdor "MasterChefa" cieszył się ze ślubu córki.

Redakcja poleca