Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski pęka z dumy. Jego syn rozpoczął nowy rozdział życia

2 min. czytania
21.09.2023 21:01
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski opublikował w sieci poruszający wpis. Lider zespołu Ich Troje pochwalił się fanom, że jego syn zaczyna właśnie nowy rozdział swojego życia. Radości nie kryła również mama potomka Wiśni: „Był taki malutki” – pisała poruszona.

Michał Wiśniewski pęka z dumy. Jego syn rozpoczął nowy rozdział życia
fot. Instagarm @m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski już lata temu zyskał status jednego z najważniejszych celebrytów w kraju. Piosenkarz zespołu Ich Troje wybił się w show-biznesie swoją niebanalną osobowością, a potem – zaraz po Tadeuszu Rydzyku – stał się najsłynniejszym ojcem w kraju. Wiśnia doczekał się szóstki dzieci, które obdarzył wyjątkowymi imionami. Te co prawda, nie są jednak zgodne z polskimi przepisami, ale Michał znalazł sprytny sposób na przechytrzenie urzędów.

Redakcja poleca

Michał Wiśniewski podzielił się wielkimi wieściami

Wiśniewski nieraz zaznaczał, że w roli ojca czuje się doskonale. Muzyk co rusz chwali się fotografiami swoich pociech, które pieszczotliwie nazywa „największymi ze swoich hitów”. Gdy któreś z jego dzieci celebruje ważny moment, Michał z dumą uwiecznia te chwile w swoich mediach społecznościowych.

Niedawno podzielił się wieścią o ważnym dniu jednego ze swoich synów, który rozpoczął nowy etap życia w placówce edukacyjnej. „Czas leci! Kolejny syn – kolejna duma” – pisał pod opublikowanym zdjęciem Falco Amadeusa, którego pasowano na przedszkolaka.

Wzruszenia nie kryła również mama chłopca – Pola Wiśniewska. Małżonka piosenkarza nie może uwierzyć, że ich pierwszy syn tak szybko wyrósł, co zaznaczyła też w komentarzu.

Jeszcze przed chwilą był taki malutki, a teraz już przedszkolak” – czytamy.

Poruszeni zdjęciem byli również fani Michała, którzy życzyli Falco samych sukcesów: „Jak ten czas leci. Już przedszkole! Samych fajnych projektów życzę”; „Piękne zdjęcie! Ależ urósł”; „Powodzenia przedszkolaczku”; „Ale kawaler! Kiedy on tak urósł” – czytamy.

Nie przegap
Michał Wiśniewski miał pięć żon
10 Zobacz galerię
fot. WOJCIECH STROŻYK/REPORTER