Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski o swojej przeszłości. „Dzieciorób, bawidamek”

2 min. czytania
27.12.2022 11:33
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski i jego żona Pola wystartowali z nowym projektem, w ramach którego dzielą się z fanami szczegółami ze swojej relacji. Wokalista opowiedział, jak poznał obecną ukochaną i wyznał, że jego trudna przeszłość była tematem licznych spekulacji.

Michał Wiśniewski
fot. Szymon Starnawski/Polska Press/East News

Michał Wiśniewski to jeden z najbardziej charakterystycznych polskich wokalistów. Na wyżyny popularności wspiął się dzięki zespołowi Ich Troje, który osiągnął ogromny sukces w kraju i za granicą. Aktualnie o gwiazdorze głośno jest głównie za sprawą jego życia uczuciowego –  celebryta spodziewa się właśnie szóstego dziecka z piątą żoną.

Zobacz także:  Michał Wiśniewski zatrzymany przez policję. Został surowo ukarany

Michał Wiśniewski o związku z Polą. „Musimy pracować nad sobą”

Po głośnych związkach i rozstaniach m.in. z Mandaryną czy Anną Świątczak, Michał Wiśniewski odnalazł szczęście u boku nowej partnerki, którą poznał za pośrednictwem aplikacji randkowej. Ślub gwiazdora z Polą odbył się z dala od błysku fleszy, a para wkrótce powitała na świecie pierwszego potomka – Falco Amadeusa. Obecnie zakochani spodziewają się kolejnego dziecka, które dla piosenkarza będzie już szóstą pociechą.

Państwo Wiśniewscy są bardzo aktywni w mediach społecznościowych i właśnie ruszyli z nowym projektem – cyklem „Pan i pani W.”, w ramach którego opowiadają o kulisach swojego związku.

- No i pierwsze spotkanie. No i tak, ja wziąłem sobie przyzwoitkę i zaprosiłem cię na kolację. To jest, przyznaję się bez bicia, to nie jest tak, że byłem umówiony z dwiema. Chciałem się spotkać z Tobą, ale mi było trochę głupio, no bo "hej, Michał Wiśniewski". Ja wziąłem sobie Witka, bo mówię, nie wiem, kto przyjdzie, bo na twoim zdjęciu nie było widać twarzy – wspomina celebryta w pierwszym odcinku nowego podcastu.

Redakcja poleca

Jak wyznał Wiśniewski, jego głównym zmartwieniem była trudna przeszłość – gwiazdor bał się, że zostanie oceniony ze względu na swoje bujne życie prywatne.

Najbardziej się obawiałem tego, że ktoś będzie mnie traktował tylko przez pryzmat mojej przeszłości. To, co mi najbardziej przeszkadzało, to jest to, że jestem "dzieciorobem" to nawet było, jak miałem dwójkę dzieci, "bawidamek" i takie rzeczy

– powiedział na antenie „Pan i pani W.”

Mimo obaw znajomość szybko się rozwijała, a Pola niebawem została Panią Wiśniewską. Lider Ich Troje przyznał, że pragnie, by jego związek okazał się trwalszy niż poprzednie relacje.

- Fajnie by było dla naszych dzieci, żeby ten związek przetrwał, żeby miały pełnych rodziców. To my musimy pracować nad sobą, żeby naprawdę na końcu się okazało, że daliśmy im rzeczywiście wszystko i tę pracę my musimy wykonać – wyjaśnił.

Kibicujecie Michałowi i Poli Wiśniewskim?

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska