Obserwuj w Google News

Gwiazdor "Klanu" w żałobie. Michał Lesień stracił najbliższą osobę

2 min. czytania
12.01.2023 19:43
Zareaguj Reakcja

Michał Lesień-Głowacki i Zbigniew Lesień muszą zmierzyć się z ogromną stratą. W mediach pojawiła się informacja o śmierci żony i mamy polskich aktorów znanych między innymi z "Klanu"i "Komisarza Alexa". 

Michał Lesień i Zbigniew Lesień
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / PIOTR ZAJAC/REPORTER / EAST NEWS

Zbigniew Lesień i Michał Lesień-Głowacki to ojciec i syn, którzy związali swoje życie z aktorstwem. Obaj mogą pochwalić się bogatym dorobkiem, młodszy z nich zdobył popularność między innymi dzięki roli sympatycznego Jacka Przypadka w komediowym serialu "Lokatorzy", od 2012 roku możemy oglądać go w " Klanie". Niestety, w życiu osobistym artystów doszło do tragedii. "Super Express" opublikował nekrolog, z którego dowiadujemy się, że zmarła żona Zbigniewa Lesienia, mama Michała. Kondolencje aktorom złożyła ekipa serialu "Klan".

- Panu Zbigniewowi Lesieniowi oraz Panu Michałowi Lesieniowi-Głowackiemu słowa wsparcia i wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Żony i Mamy składają realizatorzy serialu ,,Klan” - czytamy.

My oczywiście dołączamy do kondolencji z powodu tak bolesnej straty.

Redakcja poleca

Michał Lesień i Zbigniew Lesień w żałobie. Aktorzy stracili najbliższą osobę

Zbigniew Lesień to uznany aktor, który pełnił funkcję dyrektora naczelnego i artystycznego między innymi Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu i Teatru Polskiego we Wrocławiu. Na swoim koncie ma wiele ról filmowych i telewizyjnych, występował między innymi w "Pensjonacie pod Rożą", "Leśniczówce" czy "Pograniczu w ogniu". Od 2016 roku możemy oglądać go jako komendanta Mędrzaka w serialu "Komisarz Alex".

Michał Lesień najbardziej znany jest z "Lokatorów" i "Klanu", pojawiał się jednak w wielu innych popularnych serialach. Wcielał się między innymi w Zbigniewa w "Pierwszej miłości", Arkadiusza w "M jak Miłość" i Damiana w "Barwach szczęścia". W 2008 roku próbował swoich sił na parkiecie "Tańca z gwiazdami". U boku Jana Englerta zagrał w dramacie psychologicznym "Ciemna strona Wenus".

Michał Lesień
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS
Zbigniew Lesień
fot. PIOTR ZAJAC/REPORTER / EAST NEWS