Obserwuj w Google News

Michał Kempa kpi z Krzysztofa Stanowskiego. Poszło o Joannę Opozdę

2 min. czytania
30.06.2023 12:25
Zareaguj Reakcja

Michał Kempa zadrwił z Krzysztofa Stanowskiego. Twórca „Kanału Sportowego” wcześniej gorzko wypowiedział się na temat Joanny Opozdy. Nieoczekiwanie aktorka znalazła sprzymierzeńcę w komiku.

michał-kempa-kpi-z-krzysztofa-stanowskiego-poszło-o-joannę-opozdę
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News, PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News, Artur Zawadzki/East News

Joanna Opozda przeżywa trudne chwile. Niedawno aktorka wyznała, że Antoni Królikowski wciąż nie interesuje się ich dzieckiem. - Ostatni raz widział je prawie 8 miesięcy temu. Nie płaci alimentów - narzekała. Wkrótce gwiazdor zdecydował się udzielić wywiadu, w którym odpowiedział na zarzuty Opozdy. Królikowski zapewnił, że robi wszystko, by spłacić zaległe alimenty. Planuje nawet sprzedać swój dom. Wyjaśnił też, że rzadko widuje syna, ponieważ musi to robić pod czujnym okiem byłej partnerki.

- Spotkania przebiegały w bardzo nerwowej i emocjonalnej atmosferze. Nie chcę, żeby mały był świadkiem zajadłych kłótni, czy słuchał wrzasków, oskarżeń czy przekleństw skierowanych wobec mojej rodziny - tłumaczył. Podkreślił też, że walczy o spotkania z Vincentem poza domem Joanny. Aferę między celebrytami nieoczekiwanie skomentował Krzysztof Stanowski. Twórca Kanału Sportowego chyba już pożałował swojej decyzji.

Krzysztof Stanowski w ogniu krytyki. Michał Kempa stanął w obronie Joanny Opozdy

Niedługo po kolejnej medialnej przepychance między aktorami Joanna Opozda została przyłapana przez paparazzi pod komisariatem policji. Gwiazda była wyraźnie przybita, a nadmiar emocji skończył się płaczem. Widok szlochającej na schodkach komisariatu aktorki nie zrobił jednak wrażenia na Krzysztofie Stanowskim.

- Niesamowite, że Joanna Opozda znana z... Niesamowite, że Joanna Opozda wychodzi z komisariatu i nie idzie do samochodu, którym przyjechała, tylko siada na schodkach i płacze, a przypadkowo stojący nieopodal fotoreporter robi jej z ukrycia zdjęcia - napisał na Twitterze internetowy twórca.

Redakcja poleca

Internautom nie spodobał się komentarz Stanowskiego. Dziennikarz został ostro skrytykowany. - Niesamowite, jakimi pierdołami zacząłeś się zajmować - grzmieli jego „fani”. Wkrótce głos zabrał także Michał Kempa. Komik gorzko ocenił wypowiedź Stanowskiego. - Proszę to wyjaśnić. Czekamy na miesięczne śledztwo i minimum 4 tweety dziennie w tej sprawie - zakpił z dziennikarza, prawdopodobnie nawiązując do jego krucjaty przeciwko Natalii Janoszek.

wszystkie-afery-antka-królikowskiego
7 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News, Pawel Wodzynski/East News