Obserwuj w Google News

Markle otwiera kolejny biznes bez Harry'ego. "Początek końca". Przygotowanie do rozwodu?

2 min. czytania
11.07.2023 13:51
Zareaguj Reakcja

Meghan Markle i książę Harry rozdzielają biznesy, by przygotować się do rozwodu? Zagraniczne media nie ustają w spekulacjach. Nowe kroki Amerykanki wieszczą początek końca?

Meghan separuje się od Harry'ego
fot. Backgrid/East News

Od dłuższego czasu w mediach huczy na temat rzekomego rozwodu Meghan Markle i księcia Harry’ego. Choć niedawno pojawiły się zdjęcia, na których para wygląda na zadowolonych i uśmiechniętych, to jednak zagraniczne tabloidy przekonują, że to dobra mina do złej gry. Jednym z działań, które ma obnażać ich „przygotowania do rozwodu”, jest fakt, iż zaczynają rozdzielać swoje biznesy. Teraz Meghan ma przygotowywać się do rozpoczęcia własnej działalności showbiznesowej, niezależnej od Harry’ego.

Meghan Markle inicjuje swoją działalność showbiznesową niezależną od Harry’ego

Od dłuższego czasu w mediach mówi się o tym, że w małżeństwie Harry’ego i Meghan nie układa się zbyt dobrze. Książę ma ponoć wynajęty apartament i rzadko przebywa w ich wspólnym domu. Niedawno pojawiły się nawet pogłoski, że rozważa powrót do Wielkiej Brytanii, gdzie chciałby zabrać dzieci. Teraz zagraniczne media opublikowały materiały, z których wynika, że Meghan Markle po zerwaniu kontraktu ze Spotify rusza ze swoją działalnością, odrębną od Harry’ego. Już od jakiegoś czasu Meghan i Harry mają kilkanaście odrębnych firm, które w mediach nazywane są często „Sussex Entertainment”. Jest m.in. firma, która stała za podcastem Meghan dla Spotify, są dwa wydawnictwa, które powstały pod wydanie książki dla dzieci, napisanej przez Markle, a także spółka, która działała w ramach współpracy z platformą Netflix przy serialu Sussexów. Jak widać, Harry i Meghan bardzo mocno związani są biznesowo. Ostatnio komentatorka życia royalsów, Kinsey Schofield, w programie „Australia’s Sunrise” stwierdziła, że amerykański agent Meghan forsuje, by rozpoczęła biznes odrębny od działalności Harry’ego. Co może za tym stać?

- Uważam, że z dużą pewnością jest to początek końca marki „Sussex Entertainment”, która była dla nich tak ważna, kiedy opuścili brytyjską rodzinę królewską – stwierdziła komentatorka.

Redakcja poleca

Jak dodała ekspertka, w jej opinii firmy, które powstały wspólnie z Harrym, są obecnie „spalone”, a dla Meghan kluczowe jest, by rozpoczęła swoją własną działalność, odrębną od męża, która pozwoli jej bardziej rozwinąć skrzydła. Co więcej, Schofield przewiduje, że już wkrótce Harry Windsor być może skupi się na działalności charytatywnej, a Meghan będzie kontynuować budowanie kariery. Niestety, komentatorka zauważa, że cała ta sytuacja może negatywnie odbić się na małżeństwie Sussexów.

Słowa Kinsey Schofield dla wielu osób są wyraźnym sygnałem, że Harry i Meghan mogą separować swoje biznesy, przygotowując się na bardzo niespodziewany krok, którym może być rozwód. Czy tak może być? Ich niedawne zdjęcia mogą kompletnie przeczyć takim doniesieniom.