Obserwuj w Google News

Kłopoty Meghan i Harry'ego. Stracili dach nad głową

2 min. czytania
01.03.2023 14:52
Zareaguj Reakcja

Lista ich problemów wciąż się wydłuża. Książę Harry i Meghan Markle znowu mają kłopoty. Król Karol III nakazał im wynieść się z posiadłości Frogmoore Cottage, która do tej pory służyła im za dom podczas wizyt w Wiekiej Brytanii.

Kłopoty Meghan i Harry'ego. Stracili dach nad głową
fot. Shutterstock/lev radin

To, że Meghan i Harry nie cieszą w Wielkiej Brytanii specjalnymi względami, wiadomo było już od dawna. Autobiografia księcia, która niedawno trafiła do księgarni, jedynie dolała oliwy do ognia. Dziś książęca para spotyka się z ostracyzmem także za Wielką Wodą. Nie tak dawno informowaliśmy, że Harry i Meghan nie dostali zaproszenia na BAFTA Tea Party. Decyzja organizatorów była podyktowana troską o dobre imię imprezy.

Nie była to jednak jedyna przykra konsekwencja otwartej krytyki rodziny królewskiej. Po publikacji "Spare" Harry trafił na usta polityków i wojskowych. W swojej autobiografii książę wspominał czasy, w których odbywał służbę wojskową w Afganistanie. W jednym z akapitów pochwalił się liczbą zabitych przez siebie wrogów, których porównał do pionków zbijanych z planszy. Jego słowa oburzyły talibów, którzy oskarżyli go o "zbrodnie wojenne". Nie pozostawili ich bez komentarza także inni wojskowi. Brytyjski weteran otwarcie potępił prezentowane przez księcia stanowisko.

Zobacz także: Harry zarobił krocie, a Meghan wciąż mało? „Wyobrażała sobie, że będzie wart miliardy”

Książę Harry i Meghan Markle wyrzuceni z domu. Król Karol III nie miał litości

Pomimo tego, że Pałac Buckingham nie wydał żadnego oficjalnego oświadczenia, w którym skomentowałby rewelacje opisane w "Spare", nietrudno się domyślić, że Meghan i Harry nie mają taryfy ulgowej u royalsów. Niedawno poinformowano, że król Karol III nakazał eksmitować książęcą parę z domu Frogmoore Cottage. Do tej pory to właśnie ta posiadłość była ich głównym domem podczas wizyt w Wielkiej Brytanii. Wygląda więc na to, że książęca para została pozbawiona dachu nad głową. A niedługo może go potrzebować...

Meghan i Harry na co dzień mieszkają w Stanach Zjednoczonych, ale nie cieszą się tam wielką popularnością. Wskutek wielu kontrowersji pogłębiających ich kryzys PR-owy, pewien czas temu zostali wezwani do powrotu do Wielkiej Brytanii. Wygląda jednak na to, że teraz mogą mieć problem z zakwaterowaniem...

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Pomponik.pl