Zamknij

Meghan Markle dorastała na planie "Świata według Bundych"?

Maciej Friedrich
06.04.2019 12:16

Księżna Sussexu Meghan Markle, zanim poślubiła księcia Harrego, realizowała się jako aktorka. Okazało się jednak, że na planie pojawiała się już jako 9-latka. Rozpoznał ją Ed O'Neill, gwiazdor "Świata według Bundych".

Meghan Markle dorastała na planie "Świata według Bundych"?
fot. Instagram:@hrhofsussex

Meghan Markle, żona księcia Harrego i księżna Sussexu jest jedną z najbardziej medialnych kobiet w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Cały świat z niecierpliwością czeka na moment, kiedy na świat przyjdzie jej dziecko, czyli kolejne royal baby. Jednak Meghan była popularna na długo przed ślubem z Harrym. Wszystko za sprawą jej kariery aktorskiej. 

Markle zadebiutowała na ekranie w 2002 roku w serialu "Szpital miejski", gdzie występowała razem z ojcem. Popularność przyniosła jej rola w "Zupełnie jak miłość" u boku Ashtona Kutchera oraz w "Twój na zawsze" z Robertem Patisonem. W 2011 roku otrzymała angaż do popularnego serialu "W garniturach". Po siedmiu sezonach nie przedłużyła kontraktu. 

Jak się okazało, Meghan związana jest z planem filmowym od najmłodszych lat. Opowiedział o tym Ed O'Neil, czyli serialowy Al ze "Świata według Bundych".

Świat według Bundych
fot. Instagram:@mimoviepl

Meghan Markle dorastała na planie "Świata według Bundych"?

Gwiazdor "Świata według Bundych" był gościem talk-show Ellen DeGeneres. Jednym z postawionych mu zadań było rozpoznawanie aktorek młodego pokolenia. Na fotografiach pojawiła się między innymi Meghan Markle, którą O'Neil rozpoznał bez trudu. Przyznał również, że poznał księżną osobiście, kiedy była jeszcze dzieckiem. 

- Przychodziła na plan "Świata według Bundych" ubrana w mundurek katolickiej szkoły. Miała wtedy jakieś 9 lat. 

Okazało się, że mała Meghan odwiedzała na planie serialu ojca, który pracował jako operator i oświetleniowiec. 

RadioZET.pl/MF