Zamknij

Megha Thakur nie żyje. Tiktokerka miała tylko 21 lat

02.12.2022 12:59

Zmarła Megha Thakur - kanadyjska gwiazda internetowa. Odeszła w wieku 21 lat. Co było powodem jej przedwczesnego zgonu?

Megha Thakur
fot. meghaminnd/Instagram

24 listopada 2022 roku odeszła Megha Thakur. Była kanadyjska tiktokerką, zajmującą się promowaniem ciałopozytywności. Miała tylko 21 lat.

Megha Thakur nie żyje

Jak podaje Mirror, śmierć Thakur potwierdzili jej rodzice. Na Instagramie gwiazdy internetu pojawił się post informujący o jej śmierci.

Z ciężkim sercem zawiadamiamy, że światło naszego życia, nasza dobra, troskliwa i piękna córka, Megha Thakur, odeszła nagle i niespodziewanie 24 listopada 2022 roku we wczesnych godzinach porannych. Megha była pewną siebie i niezależną młodą kobietą. Będzie jej nam bardzo brakować. Kochała swoich fanów i chciałaby, żebyście wiedzieli o jej odejściu. W tej chwili prosimy o modlitwę dla Meghy. Wasze myśli i modlitwy będą z nią w jej dalszej podróży.

Nie podano przyczyny śmierci młodej kobiety.

Megha Thakur: kim była gwiazda internetu?

Kobieta zaczęła karierę w mediach społecznościowych w 2019 roku. Była aktywna na wielu platformach internetowych, ale największą sławę zyskała na TikToku.

Dzięki swoim ciałopozytywnym nagraniom, zdobyła niemal 32 miliony polubień. Na Instagramie obserwowało ją ponad 100 tysięcy fanów.

loader

RadioZET.pl/Mirror/Instagram